Sayfa 485/1001 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585985 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,873 - 3,880 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

*hazine ve maliye bakanlığı: Faiz dışı denge ocak-ekim döneminde 17,67 milyar tl açık verdi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*hazine ve maliye bakanlığı: Nakit dengesi ocak-ekim döneminde 101,64 milyar tl açık verdi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

3. Kadın tahliyeleri görünce çıldırmış ne dese haklı tabii ki, moktan almış moka sokmuş...
    Helal olsun vesselam..
    15 Temmuz FETÖcü darbe girişimi sırasında eşi Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip Olçok'u kaybeden Nihal Olçok, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.
    Olçok, "15 Temmuz özeti" başlığıyla söz konusu paylaşımında, "FETÖ ile flört et,HAMİLE kal, 15 Temmuz gecesi şehit kanı ile KÜRTAJ ol, şimdi de BAKİREYİM diye gez. BU MUDUR... BUDUR" ifadelerini kullandı.
    https://odatv.com/feto-ile-flort-et-...-07111953.html

4. 4 bin öğrenciye işkence yapan bu Fetöcüler tam da "Kırk katır mı kırk satır mı?" diye sorulacak kişiler....

Eski Askeri Lise öğrencisi Yağız Aksakaloğlu ise 2006-2014 yılları arası dört bine yakın askeri öğrencinin tasfiye edildiğini anlatarak, Yerlerine kitleler halinde sivil liselerden gelen FETÖ mensupları dolduruldu. Nerede oldu bunlar? Hepimizin gözü önünde oldu. Kara Harp Okulunda, Hava Harp Okulunda, Deniz Harp Okulunda Dahası henüz 2008 yılında Işıklar Askeri Lisesinin Hava Lisesine dönüşme projesiyle bu lisede de baskılar başladı. 2012 yılı itibariyle Kuleli ve Maltepe Askeri Liseleriyle birlikte Deniz Lisesinde de FETÖ hizmetçileri tasfiye için harekete geçti. İşkenceler askeri liselere kadar indi. Henüz bıyıklarımız terlememişti! Şimdi bu dava ile FETÖ ilk kez işkence suçundan yargılanıyor diye konuştu.
    https://odatv.com/askeri-ogrencilere...-07111925.html

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Kadın tahliyeleri görünce çıldırmış ne dese haklı tabii ki, moktan almış moka sokmuş...
    Helal olsun vesselam..

https://odatv.com/feto-ile-flort-et-...-07111953.html
    Aymış da bir evlat, bir koca kaybettikten sonra...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Diyarbakır'ın Lice kırsalında yapılan operasyonda, İnönü stadı, Merasim sokak, Kayseri ve İstanbul saldırılarının talimatını veren ve kırmızı kategoride bulunan İshak Özçaktu ve Hejar Çelik öldürüldü

7.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Diyarbakır'ın Lice kırsalında yapılan operasyonda, İnönü stadı, Merasim sokak, Kayseri ve İstanbul saldırılarının talimatını veren ve kırmızı kategoride bulunan İshak Özçaktu ve Hejar Çelik öldürüldü
    Kibarlık olsun diye "Etkisiz hale getirildi.." diyorlar ama biz bu konuda kibar olmak istemiyoruz,
    "Leş haline getirildi.." diyoruz..

8. ABD ziyaretine ilişkin konuşan Erdoğan, 'Görüşmede S-400, Patriot ve F-35 konuları yer alacak.' dedi.
    ABD ile S400'ün nesini konuşacağız!
    ABD'ye S400 mü satacağız?

Sayfa 485/1001 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585985 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •