Sayfa 488/1001 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588988 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,897 - 3,904 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

*erdoğan: (13 kasım abd ziyareti) harekatta gelinen noktayı yüz yüze değerlendireceğiz-apara

*erdoğan: Trump ile tabii ki suriye’de güvenli bölge ve mültecilerin kendi topraklarına geri dönüşü konularını masaya yatıracağız

*erdoğan: Pence’in pompeo ile gelişinde 120 saat içerisinde teröristlerin bölgeyi terk etmesi konusunda mutabık kalmıştık

*erdoğan: şu ana kadar bunlar bölgeyi terk etmiş değiller, aynı şekilde rusya ile yaptığımız soçi mutabakatında da 150 saat içinde teröristlerin bölgeyi terk etme sözü vardı, onlar da bunu yerine getirmediler

*erdoğan: Abd ile stratejik ortaklığımıza sığmayacak bazı gelişmeler bizi ciddi manada rahatsız etmektedir. Bunu aşabilmek için de bu ziyaretin çok önemli olduğunu düşünüyoruz

*erdoğan: Burada son terörist bölgeyi terk etmedikten sonra biz bu işi bırakmayız, bu işin bir boyutu, ikinci olarak, diğer ülkeler buradan çıkmadıktan sonra biz buradan çıkmayız

*erdoğan: Iddialı bir şekilde söylüyorum, dünyada türkiye gibi deaş’la mücadele veren ikinci bir ülke yok

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Bu Ponzi mutluluk zincirlerinin biri bitiyor biri başlıyor, okumuşu yazmışı Porofu paşası doktoru polisi vb. müşterisi hiç eksik olmuyor..
    Bu kadar safı bol bir halk ile bu ülkeyi nasıl elimizde tutuyoruz bu da evrenin bir sırrı olmalı.. https://veryansintv.com/bitcoin-safiye-yakalandi/

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, kırmızı kategorideki 2 teröristin öldürülmesi sonrası yaptığı açıklamada, "Karayılan üzülmüş. Burada milletimize sözümüzdür, Karayılan'ı ölü yılan haline getireceğiz"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

7. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatı , (Man Adası davası) Davalı sıfatını koruyan Kemal Kılıçdaroğlu lehine bozma kararı verildiği yönündeki kamuoyunu yanıltıcı haberler gerçeği yansıtmamaktadır

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatından "Man Adası" davası açıklaması

- Avukat Ahmet Özel: - "(Man Adası davası) Davalı sıfatını koruyan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu lehine bozma kararı verildiği yönündeki kamuoyunu yanıltıcı haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Bu minvalde yerel mahkemeler tarafından verilen kararlara ilişkin Bölge Adliye Mahkemesi (İstinaf) tarafından usule ilişkin bir bozma kararı verilmiş olup dosyanın esası incelenmemiştir"
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

TBB:
    Bireysel kredi kartı borcundan dolayı yasal takibe intikal etmiş kişi sayısı 2019 yılının ilk üç çeyreğinde bir önceki yılın aynı dönemine göre %9 oranında artarak 673 bin kişi
    oldu. Bireysel kredi borcundan dolayı yasal takibe intikal etmiş kişi sayısı ise %24 arttı.

Sayfa 488/1001 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588988 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •