Sayfa 489/1001 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589989 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,905 - 3,912 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

*hazine: Iç borç çevirme oranı ekim'de %169,2 (önceki %136,8)

*hazine: Iç borçlanmanın ortalama maliyeti ekim'de %12,11 (önceki %14,23)

*hazine: Iç borçlanmanın ortalama vadesi ekim'de 17,0 ay (önceki 26,1 ay)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    konomimiz şahlandı...amerikayla artık kankayiz.ruslar zaten ezeli dostumuz...

Dolar kendiliğinden stabil oldu.merkezin rezervi 500 milyar doları geçti...

IMF den sonra FED de borç para istedi ama uzun adam vermedi ...

Damat Ferit tek başına ekonomimizi düzeltti.sahsen ben bütün gün fazla paralarını nereye istifleyecegimi düşünüyorum...

Yasağa ne gerek var...biz tüm vatandaşlar olarak ekonominin sahlandigini her süpermarket alışverişinde kasiyer toplamı söylediğinde kendi gözlerimizle görüyoruz...

Padisahim çok yasaaaaaa....padisahim coookkk yasa....
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

Moody’s İngiltere’nin not görünümünü durağandan negatife cekti

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

4. Etkin pişmanlıktan yararlanan Tanık Öner A. Kara Harp Okulundaki FETÖ yapılanması hakkında çok çarpıcı bilgiler verdi. Böylelikle FETÖnün mahrem abisi Kara Harp Okulundaki işkenceleri, kötü muameleleri itiraf etmiş oldu. Öner A., bu dönemde takım komutanı olarak adı birçok işkenceye karışan ve yüzlerce ankesör araması bulunan Sanık Ayhan Y.nin doğrudan örgüt abisi olduğunu belirtiyor.

Öner A., Kara Harp Okulunda 6 kişilik bir ekip olan ve asistanlar grubu olarak nitelendirilen mahrem bir yapılanmada çalıştı. Tanık Önerin bu açıdan verdiği bilgiler 2006-2014 yılları arasında işkencelere ve kumpaslara uğrayarak askeri okullardan ayrılmak zorunda kalan yaklaşık 4000 öğrencinin yaşadıklarına ışık tutabilir. Fakat soruşturmaların tek bir çatı altında, tek bir Cumhuriyet Savcılığında toplanması gerekiyor. Çünkü FETÖ, bir bütün olarak hareket ediyor. İşkence ve kumpas olaylarında doktorlar, avukatlar, hâkimler, askerler, rehberlikçiler, psikologlar bulunuyor. Ve bilmediğimiz dahası...
    https://veryansintv.com/orgut-imami-...erini-anlatti/

günaydın cafe...

6. Çinliler'den 594 milyon dolarlık yalanlama

Yeşil Holding önceki gün dünyanın en büyük bankası Çinli ICBC’nin, Zincirlikuyu'da yer alan 235 bin metrekare inşaat alanlı İstanbul Tower 205 projesini 594 milyon dolara satın aldığını duyurdu. Ancak bankadan dün akşam yalanlama geldi…

https://www.sozcu.com.tr/2019/emlak/...nlama-5440161/
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

7. Nurcumusun, o halde Kürtçüsün..
    Türk/Atatürk düşmanı olman da çok doğaldır..

10 Kasımda Atatürk anısına Eyüp Sultan Caminde de mevlit okutacak, Karacaahmet Sultan Cemevinde lokma dağıtacak.
    Fakat mevlit programları Millet İttifakı'ını destekleyen Nurcuların yayın organı Yeni Asya gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Kazım Güleçyüz tarafından tepkiyle karşılandı.
    https://odatv.com/dolmabahce-camisin...-09111957.html

Antalya'da 8 katlı bir binanın en üst katında oturan 4 kişilik aile ölü bulundu. Evdeki cesetlerin Selim Şimşek (36),eşi Sultan Şimşek (38) çocukları Ceren Şimşek (9) ve Ali Çınar Şimşek'e (5) ait olduğu tespit edildi. Şimşek Ailesi'nin siyanür nedeniyle öldükleri üzerine duruluyor. / HaberTürk

Sayfa 489/1001 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589989 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •