Sayfa 528/1001 İlkİlk ... 28428478518526527528529530538578628 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,217 - 4,224 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Gazeteci Rahmi Turan’ın “Erdoğan ile görüşen isim CHP’li Muharrem İnce"dir iddiasına İnce'den yanıt geldi. CNN TÜRK'teki 'Gündem Özel' programına mesaj gönderen İnce, "Eğer böyle bir görüşme gerçekleştirdiysem ve bununla ilgili bir belge varsa Taksim'de kendimi yakarım" dedi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Olayi anlamadim. Anlamaya calisiyorum. Ince niye boyle bir sey yapsin. Chp niye boyle bir seye ihtiyac duysun. Bir komplo var gibi ortada

Eger chp zayiflatilirsa herhalde devaminda erken secim gelir.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. FETÖ işkence davasında mağdurlar ne diyor?
    Sıralı amirlerin işkencelere göz yumduğu açık. Örgüt işkenceyi bir şema içinde yapıyor, örgüt talimatı, liste, çerçeve var, öyle yapıyor. Bu sanık takım komutanı, Kara Harp Okulunda bağlı bulunduğu bir silsile var. 2012 yılında Meclis raporunda askeri okullarda işkence yoktur diye ifade verenlerin yüzde 90ı FETÖcü çıktı, bu durum bu büyük çaptaki örgütlülüğü ortaya çıkarıyor. Davanın genişletilmesi lazım, diğer sıralı amirler en azından tanık olarak çağırılmalı. İddianame genişletilmeli.
    Harp Okulunda işkencelere uğramış bir öğrencinin babasının dediği gibi; Oğlum biz parça parçayız. Hep gelemiyoruz, takip edemiyoruz. Tek bir yerde olsa, birlikte ele alınsa, bu işkencelere karışan kimse adaletten kaçamasa Bunu istiyoruz.
    Evet, bunu istiyoruz. Çok şey mi istiyoruz?
    https://veryansintv.com/feto-iskence...rlar-ne-diyor/

4. Y.Özdil bugün yine eski günlerdeki gibi yazmış.....
    Ama yine de PKK=HDP'dir teröristdir bölücüdür katildir derhal kapatılmalıdır diye açıkça üstüne basa basa yazmalı...

Chp'yi yuvası olarak benimseyenleri, çocukluğundan beri Chp için mücadele verenleri kapının önüne koyarken, en sevilen, en çalışkan, en başarılı Chp milletvekillerini, milletvekili listesinden silerken... Pkk avukatlığı yapanları, Anayasal vatandaşlık tanımı değiştirilmeli diyenleri, tekke ve zaviyelerin yeniden açılmasını önerenleri, said-i nursi şakşakçılarını, feto'ya saygılar sunmamızı isteyenleri, Kıbrıs'a Rum gözlüğüyle bakanları, Hdp'ye oy isteyenleri, 1915 olaylarını soykırım olarak nitelendirenleri, Atatürk posterine tahammül edemeyenleri, "Mustafa Kemal'in askerleriyiz" diyemeyen ikinci cumhuriyetçileri, Chp'ye kim monte etti?
    https://www.sozcu.com.tr/2019/yazarl...chpli-5467733/

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Muharrem İnce : Daha ilk günden Rahmi Turan’ın dile getirdiği iddiaların merkezine benim adımın oturtulacağını bana gelen bilgiler doğrultusunda tahmin etmiştim. Bunun benim üzerimden parti içi muhalefete yönelik bir operasyon olduğunu ve bunun Genel Merkezin mutfağında bir çete tarafından pişirildiğini biliyordum. Tahminlerimde yanılmadım. İddiaların benimle uzaktan yakından bir ilgisi yoktur, olamaz. Bu bana, benim üzerimden parti içi muhalefete yönelik ********ce bir saldırıdır. Bu ********, onurdan insanlıktan nasip alamamış kalemşörle ve kaynağım dediği saray soytarısıyla mutlaka yargı önünde hesaplaşacağız. Bu iş elbette sadece yargıyla sınırlı kalmayacaktır. Siyaseten bu operasyonun parçası olan ve Cumhurbaşkanlığı seçim akşamından bu yana şahsıma yönelik kampanya yürütenlerle de hesaplaşmamız kamuoyunun huzurunda devam edecektir. Şundan herkes emin olsun ki kimsenin yaptığı yanına kar kalmayacaktır. Ben kendimin ne olduğunu biliyorum. Madem ismimi ortaya attınız elinizdeki belgeleri de tüm Türkiye ile paylaşmanızı bekliyorum. Bu konu artık benim için siyasi bir konu olmanın çok ötesine geçmiş bulunmaktadır. CHP yönetimi bu saatten sonra konuyu geçiştiremez. Bu konuyla ilgili benim üzerimden mutlaka bir disiplin soruşturmasını da başlatmalıdır. Ya da taraf olarak konuyu yargıya taşıyıp kendi duruşunu göstermelidir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Türkiye'yi Ayağa Kaldıracak Kitap! Atatürk de Biliyordu!

Finlandiya'yı anlatan meşhur kitap beyaz zambaklar ülkesinde kitabı grigory petrov tarafından yazıldı. Finlandiya ülkesi avrupa kıtasının kuzeyinde yer alır.

Haliyle kuzeyde olan bu ülke de iklim ve toprak elverişli değildir.

Soğuk havalar ve bataklıklar finlandiya ülkesinin tarımını kötü yönde etkiler.

Nüfusu da çok olmayan finlandiya ülkesinin asker sayısı da azdır.

Bu nedenle de İsveç ve Rusya gibi ülkelerin egemenliği altında yaşamak zorunda kalmışlardır.

Asırlarca esaret altında yaşayan finlandiyalılar soğuk ve bataklar içindeki ülkelerine suomi derdi.

Peki Suomi ne demek derseniz. Suomi bataklıklar ülkesi demektir arkadaşlar.

işte tam bu sırada finlandiyadan bir aydın çıkıyor Snelman adlı bu aydın Toplumun tüm kesimini bir bütün halinde çalışmaya davet ediyor.

İşte filozof snellman'ın sözlerinden konuşmalarından bir kesit.

Aydın olmak demek, modaya uygun elbise, şapka giymek ve kolalı gömlek giyinmek demek değildir.

Aydın kesim,halkın beyni konumundadır.

Halkımız sizi iyi bir eğitim aldıktan sonra yüksek bir gelir elde edesiniz, geceleri eğlenesiniz diye o konuma getirmemiştir.

Böyle olanlar gerçek aydın olamazlar.

Onlar yozlaşmışlardır.

Eğitim almış olanların tümü millî düşünceyi geliştirmeye, millî ruhu uyandırmaya, millî iradeyi güçlendirmeye mecburdurlar.

Köylülere, işçilere, halkın alt kesimlerine nasıl daha iyi bir konuma yükselebileceklerini öğretiniz..
    .
    Böylece finlandiya halkı ve aydınları el ele verir. Halk içinde bulunduğu caihllikten sıyrılır.

Aydınlar ise içine düştükleri bohem hayatından kurtulur.

Finlandiya ülkesi de ekonomi, spor, sağlık, kültür, bilim, eğitim gibi birçok alanda gelişmeye başlar.

Herkes elini taşın altına koyar.

İşte kitap top yekün bir kalkınmanın nasıl olduğunu anlatır.

Türkiye Cumhuriyetinin ilk yıllarında bu kitap Mustafa Kemal Atatürk'ün Dikkatini çeker ve bunu okullarının müfradatına koydurtur.

Bu gün Finlandiya Dünyanın en iyi eğitim sitemine sahip ülkelerdendir.

Halkın eğitim seviyesi ve refah seviye oldukça yüksektir.

Eğitim seviyemiz günümüzde oldukça düşük.

Bu nedenle böyle bir kitap inceleme videosu yapmazsak olmazdı.

İzlenmiyor eğitim videoları ama biz kitap tanıtımı da devam edeceğiz.

Maksat güzel ülkemiz Türkiye'miz kalkınsın diye.

https://www.youtube.com/watch?v=o6_Y9wgSDvw
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

İçişleri Bakanlığı, Tunceli'de jandarma ve polis özel harekat unsurlarından oluşan 2250 personelle "Kıran-7 Munzur Vadisi" operasyonunu başlattı.

Sayfa 528/1001 İlkİlk ... 28428478518526527528529530538578628 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •