Sayfa 530/1001 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,233 - 4,240 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    ATATÜRK'ün CHP'si değil bugünkü CHP...içi pkk destekçileri ile hdplilerle doldurulmuş berbat bir parti halini almış durumda...son olanlarda rezaletin son perdesi artık...yani şu Muharrem İNCE yok saraya gitmişte bilmem neyde...yalan ve kumpas olduğu ortaya çıtı...bu kumpası kuranlar az çok belli...KK koltuğunu koruma derdinde...adamın iktidar olmak ülkeyi yönetmek v.s. gibi bir derdi yok...tek derdi CHP koltuğu...KK CHP'nin başındaki en büyük sorundur bence...bakmayın rte'nin bay kemal diye meydanlarda verip veriştirmesine onun için KK bulunmaz bir nimet yıllardır koltukta o oturduğu için rahatlıkla tüm seçimleri kazandı ve iktidar oldu...KK rte'nin iktidarının bir bakıma güvencesidir...bunu bir CHP li olarak söylüyorum...
    Ben sunu anlamiyorum. KK en guclu oldugu donemde neden boyle bir kumpas yapsin. Yerel secimlerden zaferle cikti. Ince nin zaten eski populeritesi yok. Hele bir de Imamoglu varken.

Ben KK nin boyle bir sey yapacagini dusunmuyorum. Bu ya Akp nin bir oyunu ya da Ince nin.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    haberi rahmi turan'a yazdıran kişi talat atilla az önce açıkladı bu haberi ben KK ya doğrulattım diye...bu şekilde içimde şüphe kalmadı diyor...sormak lazım şimdi KK bunu neye dayanarak doğrulamış teyid etmiş...amaç parti içi muhalefetin ayağını kaydırmak belli...yani İNCE'nin...ama evdeki hesap çarşıya uymadı...çok acemice...talat atilla denilen herif güya kendisi gazeteci ve sitesi var...kardeşim madem böyle bomba bir haber aldın ve teyid ettirdin kendin yazsana kendi sitende yazsana...neden önce Uğur DÜNDAR'a o kabul etmeyince Rahmi TURAN'a gidiyorsun...saçmalık ya...böyle bomba bir gelişme olacak bunu kendin gazeteci olarak yazmayacaksın yazdıracak birilerini bulmaya çalışacaksın...matruşka gibi bir olay bu...bakalım içinden neler çıkacak...

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Ben sunu anlamiyorum. KK en guclu oldugu donemde neden boyle bir kumpas yapsin. Yerel secimlerden zaferle cikti. Ince nin zaten eski populeritesi yok. Hele bir de Imamoglu varken.

Ben KK nin boyle bir sey yapacagini dusunmuyorum. Bu ya Akp nin bir oyunu ya da Ince nin.

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    haberi rahmi turan'a yazdıran kişi talat atilla az önce açıkladı bu haberi ben KK ya doğrulattım diye...bu şekilde içimde şüphe kalmadı diyor...sormak lazım şimdi KK bunu neye dayanarak doğrulamış teyid etmiş...amaç parti içi muhalefetin ayağını kaydırmak belli...yani İNCE'nin...ama evdeki hesap çarşıya uymadı...çok acemice...talat atilla denilen herif güya kendisi gazeteci ve sitesi var...kardeşim madem böyle bomba bir haber aldın ve teyid ettirdin kendin yazsana kendi sitende yazsana...neden önce Uğur DÜNDAR'a o kabul etmeyince Rahmi TURAN'a gidiyorsun...saçmalık ya...böyle bomba bir gelişme olacak bunu kendin gazeteci olarak yazmayacaksın yazdıracak birilerini bulmaya çalışacaksın...matruşka gibi bir olay bu...bakalım içinden neler çıkacak...
    Ne cikarsa ciksin Chp ye zarar verecegi asikar.

4.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    ATATÜRK'ün CHP'si değil bugünkü CHP...içi pkk destekçileri ile hdplilerle doldurulmuş berbat bir parti halini almış durumda...
    Türk halkı, bugün oy vereceği partilerin önderlerinde akıl beceri hatiplik vb. herşeyden önce etnik milliyetçilere bir yakınlığı var mı onu araştırmalı, etnikçilik varsa önderinde aradığı tüm o güzel yetenekler aleyhine çalışacaktır..

Türk halkı, geçmişinde PKK/hdp ve FETÖ'ye terörist vatan haini diyememiş yasal demiş bunları düşmanı kabuletmemiş lanetlememiş bunlarla ilişkiye girmiş el sıkışmış ziyaretine gitmiş Açılımcı olmuş insanları hiçbir partide barındırmamalı...

İbb sözcüsü : İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin üniversite öğrencilerine sağlayacağı eğitim desteğine 100 binin üzerinde başvuru olmuştur. Başvuru için yarın son gün, değerlendirmeler hassas bir şekilde ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin tespitine yönelik yapılacaktır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Muharrem İnce : 24 Kasım 2019 Pazar günü saat 13.00’de Yalova Merkez Elmalık Köyündeki evimde sürece ilişkin kamuoyunu bilgilendirmek için isteyen gazetecinin istediği soruyu sorabileceği basın toplantısı düzenleyeceğim.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun: “Sayın Cumhurbaşkanımızla ilgili geçtiğimiz günlerde ortaya atılan mesnetsiz iddianın haber kaynağı olarak gösterilen şahıs tarafından yapılan son açıklama hiçbir surette gerçeği yansıtmamaktadır''

İletişim Başkanı Fahrettin Altun: Söz konusu şahıs, bahsi geçen tarihte “Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ne 06 SFG 4543 plakalı bir araçla giriş, 06 GHJ 1290 plakalı bir araçla da çıkış gerçekleştirildiği'ni iddia etmektedir.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun: Her şeyden önce Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Ziyaretçi Kabul Programı’nda bu plakalara sahip herhangi bir araç kaydı söz konusu değildir.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun: ''Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Uygulama ve Denetleme Dairesi Başkanlığımız kayıtlarına göre bu plakalar mevcut dahi değildir''

İletişim Başkanı Fahrettin Altun: ''Türkiye kamuoyunu böylesi bir gündemle manipüle etmeye, algı operasyonlarıyla demokratik siyasetimize gölge düşürmeye çalışanları milletimizin vicdanına havale ediyoruz.”

Giresun’da şüpheli bir şekilde hayatını kaybeden Rabia Naz Vatan’ın otopsi raporundaki sol el tırnağındaki erkek DNA’sının baba Şaban Vatan ve kardeşi Yaşar Mert Vatan’a ait olduğu ortaya çıktı./YeniŞafak

Sayfa 530/1001 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •