Sayfa 54/1001 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 425 - 432 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

*tcmb: Finansal hizmetler güven endeksi ağustos'ta 129,8 (önceki 148,2)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*kremlin: Putin, rusya güvenlik konseyi ile yaptığı toplatıya ilişkin olarak kısa süre içinde bir açıklama yayınlaycak

*kremlin: Putin, orduya abd'nin füze testine alınacak önlemler için hazır olması talimatı verdi

*kremlin: Putin, bakanlara abd'nin yeni füze testinin yol açacağı tehditleri araştırması için talimat verdi

*putin: Abd'nin füze testi, abd'nin dünyanın farklı yerlerine yasaklanmış füzeleri konuşlandırmak için gerçek amacını gösteriyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Emin’e Bulut ‘un sosyal medyada yayınlanan videosunu izledim .. Ne söylenebilir bilemiyorum, ne berbat bir hale geldik anlayamıyorum, aklım almıyor, çok üzüldüm ..

Haber : Kırıkkale’de eski kocası tarafından kızlarının gözü önünde bıçaklanan Emine Bulut'un son görüntüleri sosyal medyada yeniden yayılırken, Bulut’un bıçaklanmasının hemen ardından sarf ettiği “Ölmek istemiyorum” sözü ise yürekleri dağladı.

Kadın bicaklanmis heryeri kan ve ölmek istemiyorum diye bağırıyor ve tam karşısına kızı anne diye bağırıyor ve maalesef kadın ölüyor.. Bu anlarıda manyağın teki telefonuna çekiyor..

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Emin’e Bulut ‘un sosyal medyada yayınlanan videosunu izledim .. Ne söylenebilir bilemiyorum, ne berbat bir hale geldik anlayamıyorum, aklım almıyor, çok üzüldüm ..

Haber : Kırıkkale’de eski kocası tarafından kızlarının gözü önünde bıçaklanan Emine Bulut'un son görüntüleri sosyal medyada yeniden yayılırken, Bulut’un bıçaklanmasının hemen ardından sarf ettiği “Ölmek istemiyorum†sözü ise yürekleri dağladı.

Kadın bicaklanmis heryeri kan ve ölmek istemiyorum diye bağırıyor ve tam karşısına kızı anne diye bağırıyor ve maalesef kadın ölüyor.. Bu anlarıda manyağın teki telefonuna çekiyor..
    Yahu 5 dakika ekşi sözlüğe baktım içim karardı,imdat diye bağırmak istiyorum,başımızdakiler ne yapmak nereye varmak istiyorlar?kendi kitlelerinin bir kısmı mutlu olsun diye,bir sürü suçsuz günahsız insan her gün ölmeli mi? yeter yahu yeter...

5. Emine Bulut cinayetinin görüntülerini çeken kimse, herkes dün geceden beri ona saldırıyor ama unutulmasın ki bu olay böylesine büyük bir sosyal patlamaya yol açtıysa o görüntüler sayesindedir.

Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığı: Emine Bulut cinayeti ile ilgili Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından tüm yönleri ile soruşturma yapılıp şüpheli hakkında canavarca hisle tasarlayarak adam öldürme suçundan Kırıkkale Ağır Ceza Mahkemesine iddianame düzenlendi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,296
    Dış borsalar limoni,ama biz uçuyoruz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,296
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığı: Emine Bulut cinayeti ile ilgili Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından tüm yönleri ile soruşturma yapılıp şüpheli hakkında canavarca hisle tasarlayarak adam öldürme suçundan Kırıkkale Ağır Ceza Mahkemesine iddianame düzenlendi.
    ABD ve Avrupada psikopatlar toplu tarama yapar hobi olarak,bizde karındeşen Jak gibi psikopatlar devamlı aciz olan kadınlarımıza saldırırlar,kadınlar zaten formu gereği zayıf yaratılışa sahiptir,işte bu zayıflıklarından yararlanarak kendisini güçlü göstermeye çalışır,tabiki sahiplenme iç güdüleride ağır basar hayvandan geçiş formunu tamamlamadığı için,madem istenmiyorsun medenice ayrıl,boşan bas git...tabiki medeni kanunumuzu delik deşik ederlerse maalesef bu senaryoları çok göreceğe benziyouz...zaten bir defacıktan bir şey olmaz,çocuğun rızasıylan olmuş dersen böyle pisliklere ödün vermiş olursun,yahu zaten formun gereği erkekte ilk oluşumda dişidir !!!

Sayfa 54/1001 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •