Sayfa 540/1001 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550590640 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,313 - 4,320 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

*varank: Milli işlemci "çakıl"ın ilk prototipini 2020 yılında üreteceğiz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan: Bırakın doları moları; paramıza, Türk Lirası'na dönelim. Türk Lirası artık kaybettirmiyor. Milliliğimizi, yerliliğimizi burada da gösterelim

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

*erdoğan: Arifiye'deki tank-palet fabrikasını kiralamayı yapan 50 milyon dolar yatırım yapacak

*erdoğan: Tarım kredi kooperatifi 500 noktada kendi satış mağazalarını açacak

*erdoğan: Türkiye örneğine ancak savaş durumunda karşılaşılabilecek nitelikte bir ambargo ile karşı karşıya

*erdoğan: 5-6 yıl içinde kendi milli muharip uçağımızı hazır hale getirmeyi planlıyoruz

*erdoğan: ülkemize güvenen ve yatırım yapan herkes kazandı, kazanmaya devam edecek

*erdoğan: Ekonomideki toparlanma süreci tüm hızıyla sürüyor

*roubini: Piyasalar fazla iyimser hale geliyor ama problemler hala mevcut-bloomberg ht

*roubini:avrupa'da derin ekonomik problemler var, büyüme yavaş-bloomberg ht

*roubini: Abd'de resesyon olmayabilir ama yavaşlama sürecek-bloomberg ht

*roubini: Merkez bankaları küresel karşı rüzgarlar yüzünden faiz indirdi-bloomberg ht

7. *nasrettin: bahar gelecek yoncalar açacak.

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gelecek gece alınan yol gibidir. Yol aldıkça aydınlanır. (T2)
    Buradaki paylaşımlarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kendime faydam yok.

8. Antalya'da, internet sitesi kurup, zengin kadınlarla para karşılığı birlikte olmak isteyen 'jigolo' adaylarını dolandırdıkları iddiasıyla gözaltına alınan 19 şüpheliden 9'u tutuklandı....
    12 kişinin şikayetçi olduğu ancak gerçek mağdur sayısının 100'ü geçebileceği, vurgun miktarının ise 1 milyon lirayı bulabileceği bildirildi.
    https://odatv.com/jigolo-operasyonun...-26111956.html
    Bir ava gideni avlarlar öyküsü;
    .ikicilikten para kazanayım diyen cigoloları .ikmişler..

Sayfa 540/1001 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550590640 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •