Sayfa 541/1001 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591641 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,321 - 4,328 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Kap : Sermaye Piyasası Kurulunca 21/11/2019 tarihinde izahnamesi onaylanan Papilon Savunma Güvenlik Sistemleri Bilişim Müh. Hiz. İth. İhr. San. ve Tic. A.Ş.'nin (Şirket) halka arz edilecek toplam 7.500.000 TL nominal değerli payları, Borsa Birincil Piyasa'da "Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Satış Yöntemi" ile beher pay için 4,40 TL fiyattan 28-29/11/2019 tarihlerinde Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla, PAPIL.HE (ikincil piyasada işlem kodu PAPIL.E olacaktır) işlem sırasında satışa sunulacaktır.
    Bahse konu işlem sırasına bir seferde emir girişinde herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Ayrıca, PAPIL.HE'ye yalnızca halka arz süresinin sonuna kadar geçerli [İptale Kadar Geçerli (İKG)] emir türünü kullanarak emir iletmek mümkündür.
    Şirketin paylarının halka arzına ilişkin izahname Kamuyu Aydınlatma Platformu'nun https://www.kap.org.tr/tr/sirketler/ DK internet adresinde yayımlanmaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Muharrem İnce : Bugün avukatım aracılığıyla yalan haberi yazan ve bu yalan habere kaynaklık eden hakkında suç duyurusunda bulundum ve bu kişilerden Talat Atilla hakkında 3 ve Rahmi Turan halkında 5 kuruşluk manevi tazminat davası açtım.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Muharrem İnce : Bugün avukatım aracılığıyla yalan haberi yazan ve bu yalan habere kaynaklık eden hakkında suç duyurusunda bulundum ve bu kişilerden Talat Atilla hakkında 3 ve Rahmi Turan halkında 5 kuruşluk manevi tazminat davası açtım.
    Rahmi Turani dolmusa bindirmişler, yasına hürmeten açmasaydın daha iyiydi...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    https://odatv.com/jigolo-operasyonun...-26111956.html
    Bir ava gideni avlarlar öyküsü;
    .ikicilikten para kazanayım diyen cigoloları .ikmişler..
    Bademler aç açıkta ya, bi öyle çevirip bi böyle çevirip söğüşlemeye çalışıyolar her iki taraftan da bulduklarını, göz yumduklarını vesaire..

Beter olasıcalar.

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

7.  Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Bademler aç açıkta ya, bi öyle çevirip bi böyle çevirip söğüşlemeye çalışıyolar her iki taraftan da bulduklarını, göz yumduklarını vesaire...
    Cigolalar da altı okka varsa kaptırdıkları parayı geri alsınlar..
    Daha fırsat kaçmış değil karizmayı kurtarabilirler..!.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,760
    Beyler,hanımlar;bıyıklı katarlılar ile (bıyıklı yabancı gibi düşünün ) yapılan yedi anlaşma ile ,katarda kümbetlenen yerli ve milli paralarımız dolaşıma sokulacaktır. Bu nedenle bazı tavana yakın kapatan hisselerde daha çok atraksiyon olabilir. Demedi demeyin.

Sayfa 541/1001 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •