Sayfa 547/1001 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,369 - 4,376 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Cafe Trend&Trade - II

Gazeteci Rahmi Turan'ın "Külliye'ye giden CHP'li" iddiasındaki kaynağı olarak açıkladığı gazeteci Talat Atilla, "Bana haberi getiren aktif bir CHP milletvekilidir. Bu haberi Kılıçdaroğlu'na 'yüzde 100' diye onaylatmıştır" dedi/HaberTürk

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Gazeteci Rahmi Turan'ın "Külliye'ye giden CHP'li" iddiasındaki kaynağı olarak açıkladığı gazeteci Talat Atilla, "Bana haberi getiren aktif bir CHP milletvekilidir. Bu haberi Kılıçdaroğlu'na 'yüzde 100' diye onaylatmıştır" dedi/HaberTürk
    sarayın maymunu her gün ne şekilde kıvıracağını şaşırmış halde..bir b.k yedi yüzüne gözüne bulaştırdı güzelde oldu

şimdi ne halt edeceğini şaşırırıyor
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Deutsche bank, goldman sachs'a 50 milyar dolarlık varlık sattı-bloomberg ht

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

4. Ekonomide iç ve dış siyasetde doğruyu söyleyen çok da,
    dokuz köyden de kovuluyorlar ne yazık ki....
    SURİYE İLE UZLAŞMAMAK NELERE SEBEP OLDU?
    https://veryansintv.com/suriyede-sarpa-saran-isler/

Cafe Trend&amp;Trade - II

Bakanlık : Atlas Global Havayolları, 21 Aralık 2019 tarihine kadar tarifeli uçuşlarını durdurduğunu açıklamıştır. Firma, söz konusu dönem içinde uçuşunu yapamayan yolcularla ilgili bilgileri 15 Aralık 2019 tarihine kadar tespit ederek, söz konusu süreç nedeniyle oluşabilecek mağduriyetleri gidereceğini bildirmiştir. Atlas Global Havayolları’nın belirttiği süre içerisinde bilet alan yolcuların mağduriyetlerini giderip gidermediği, Bakanlığımızca yakından takip edilecektir.

Unicredit, Yapı Kredi'de ilk etapta yüzde 10'dan az hisse satacak-Bloomberg HT

7. Reyiz Müsiadda konuşuyor;

"Bunlar tarımdan hayvancılıktan anlamaz. Ben yeri gelir traktöre binerim yeri gelir ata binerim.."

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Reyiz Müsiadda konuşuyor;

"Bunlar tarımdan hayvancılıktan anlamaz. Ben yeri gelir traktöre binerim yeri gelir ata binerim.."

Biliriz usta binicidir!

Tarım insanıdır...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 547/1001 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz