Sayfa 550/1001 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,393 - 4,400 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. Günaydınlar

Hakkari'de yıldırım düşmesi sonucu 2 asker şehit oldu

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Bloomberg ht : Gelir İdaresi Başkanlığı bankalara gönderdiği yazıya göre 1 Ocak 2020 tarihinden sonra özel bankalar vergi tahsil edemeyecek. Özel bankalar yatırılan vergileri üç gün hesaplarında tutabiliyorlardı. Kamu bankaları vergi tahsilatına devam edecek.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Milli Piyangonun yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiye 80 milyon lira olurken, tam bilet 80, yarım bilet 40, çeyrek bilet 20 liradan satılacak.

5.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Milli Piyangonun yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiye 80 milyon lira olurken, tam bilet 80, yarım bilet 40, çeyrek bilet 20 liradan satılacak.
    Alınyazımıza bir koyup bir milyon alacağımız yazılmışsa piyango almadan bu iş olmaz....
    Velakin MP'de de sahtekarlık var, alınyazında yazsa bile olmaz... Onun için de yıllardır almam...

Güney kore ordusu: Kuzey kore tanımlanamayan bir roket fırlattı

japonya sahil güvenliği: Kuzey kore'nin fırlattığı şey bir füze gibi görünüyor

Albayrak: Elhamdülillah Türkiye son bir yılda tüm bu operasyonları püskürtecek bir refleksle şükürler olsun tekrardan ekonomik olarak güçlü büyüme trendine girmeye başladı

Albayrak, Türkiye’nin tekrardan ekonomik büyüme trendine girmeye başladığını belirterek “Kur saldırılarına ekonomik saldırılara rağmen güçlü adımlarla yolumuza devam edeceğiz” dedi

Sayfa 550/1001 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •