Sayfa 552/1001 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,409 - 4,416 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Solmaz hanım kızımız, göğsümüzü tunç siper ettik Türban meydan savaşlarını kazandık diye ballandıra ballandıra anlatıyor..
    Gören de kamuda kılık giyim serbest oldu da ondan dolayı türban da serbest oldu sanır. Alevi Bektaşi veya diğer cemaatlardan bir memur hakim M.vekili vb. kendi cemaatına ait başlıkla görev yapsın da görelim özgürlüğün sınırlarını!...
    https://www.youtube.com/watch?v=sGgRRTXENBE

FETÖ’cü doktor itiraf etti “500 pilotun işini bitirdim”
    FETÖ'nün GATA'da mağdur ettiği pilotlar, eski kardiyoloji doktoru Şevket Balta'nın kendilerine koyduğu "yüksek tansiyon" tanısı ve yazdığı ilaçların ardından uçuşlarının kesildiğini anlattı.

https://www.habererk.com/gundem/feto...m-h122841.html

Nasıl bir insanmış bunlar namına koyayım.

Birde din ve imandan bahsederler.

Her yol mübah.

Demokrasi araç.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    FETÖ’cü doktor itiraf etti “500 pilotun işini bitirdimâ€
    FETÖ'nün GATA'da mağdur ettiği pilotlar, eski kardiyoloji doktoru Şevket Balta'nın kendilerine koyduğu "yüksek tansiyon" tanısı ve yazdığı ilaçların ardından uçuşlarının kesildiğini anlattı.

https://www.habererk.com/gundem/feto...m-h122841.html

Nasıl bir insanmış bunlar namına koyayım.

Birde din ve imandan bahsederler.

Her yol mübah.

Demokrasi araç.
    Sizin bu yazınızdan sonra, memleketimde Fetodan kamu hastanesinden atılan doktorun, karı koca Bizansta iyi bir özel hastanede çalıştığını araştırarak öğrendim.

Fetoylen mücadeleymis, yemişim mücadelelerini...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Günaydın kafe

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

İzmir merkezli 4 ilde FETÖ'ye yönelik soruşturma kapsamında Bank Asya hesabında artış, aleyhe beyan, ihbar, KHK ile kapatılan dernek ve sendikalara üyelik kaydı gibi deliller bulunan ancak haklarında daha önce işlem yapılmadığı anlaşılan 23 şüpheli hakkında gözaltı kararı çıkarıldı.

TBB: JCR Avrasya Derecelendirme Şirketi A.Ş. (JCR-ER)’nin yüzde 85,05 hissesinin Türk bankaları ile finansal sektörde faaliyet gösteren bazı kuruluş ve kuruluş birlikleri tarafından satın alınmasına yönelik pay devir ve hissedarlar sözleşmesi imzalandı.

TBB: Uluslararası niteliğe, bilinirliğe ve tecrübeye sahip JCR ile yapılan bu stratejik ortaklık, ulusal derecelendirme şirketinin faaliyetlerinin kısa sürede uygulamaya geçmesi ve uluslararası piyasalarda tanınırlığı için avantaj sağlayacak.

Sayfa 552/1001 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •