Sayfa 560/1001 İlkİlk ... 60460510550558559560561562570610660 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,473 - 4,480 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. Çayeli ilçesinin Kaptanpaşa Köyü… Bu köy olmasa memlekete mülki idareci yetişmeyecek! Ağabey Yargıtay'da, kardeş vali, yeğen kaymakam...
    https://veryansintv.com/bu-koyde-dog...ymakam-oluyor/

Devletin özellikle 2003-2016da yurt dışına gönderdiği ne kadar öğrenci memur varsa %90 Fetöcüdür.
    Tümamiral Cihat Yaycı'nın FetöMetre'si ile bir araştırsınlar görelim bakalım ne çıkacak..

Ak Parti sözcüsü : Termik santrallere birkaç sene daha süre tanınmasını içeren yasa teklifi Cumhurbaşkanımız tarafından veto edilmiştir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

S&p: Yapı kredi anlaşması sonrası koç holding'in notu değişmedi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

4. Günaydın, herkese kazançlı bir gün diliyorum

G3221 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Günaydın kafe

ABD Savunma Bakanı Mark Esper, bugün İngiltere'de NATO'nun 70.yılı vesilesiyle gerçekleştirilecek zirve öncesi Türkiye'ye uyarılarda bulundu. Reuters'a konuşan Esper, Ankara'nın tehdit algısının ittifakın*geri kalanı tarafından paylaşılmadığını belirtti-BBC Türkçe

7. "Apo'nun heykelini dikeceğim.."
    "PKK terör örgütü değildir.."
    "PKK sizi tükürüğüyle boğar..
    "Kandil savaş değil barış merkezidir.."
    "PYD-YPG onurumuzdur.."
    diyen Demirtaş'ın hücresinde kalbi sıkışmış bilinci kapanmış!.....
    Tamamına erdirseydin de dünyada bir mikrop eksik olsaydı....
    https://veryansintv.com/hdp-avukati-...tas-tiyatrosu/

8. Yılmaz Özdil "Yuvanın evlatlarına Kendi yuvaları kabus oldu.." dedi izinli falan değil ama bir haftadır yazısı çıkmıyor..
    Dur bakalım noolcak..

Sayfa 560/1001 İlkİlk ... 60460510550558559560561562570610660 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •