Sayfa 561/1001 İlkİlk ... 61461511551559560561562563571611661 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,481 - 4,488 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Erdoğan: DEAŞ'ı bozguna uğratan tek ülkeyiz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan: (NATO) Terörle mücadelede Türkiye'ye 'Ama'sız 'Fakat'sız destek verilmesini istiyoruz. Bazı ülkeler gölgelemeye çalışsa da bizim yerimiz ve duruşumuz bellidir, kötü niyetli tartışmaları nazarı dikkate almadık, almıyoruz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Erdoğan: (Termik Santral Baca Düzenlemesi Veto Kararı) Siz çok daha fazla para kazanacaksınız diye halkımızın zehirlenmesine fırsat veremeyiz, bu yıl sonu süre doluyor

4. Günaydınlar

2019 YILI KASIM AYI OTOMOBİL VE HAFİF TİCARİ ARAÇ PAZARI 58.176 ADET OLDU - ODD

3.12.2019 11:12:37 (Yenileme) Otomobil ve hafif ticari araç pazarı Ocak-Kasım döneminde 28 % daraldı - ODD
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan: (Termik Santral Baca Düzenlemesi Veto Kararı) Siz çok daha fazla para kazanacaksınız diye halkımızın zehirlenmesine fırsat veremeyiz, bu yıl sonu süre doluyor
    bu yasayı tbmm de görüşülsün diye yollayan kendisi,görüştüren kendisi,kabul ettiren kendisi, veto eden kendisi...

ne diyorsunuz bu işe ?
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

7.  Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    bu yasayı tbmm de görüşülsün diye yollayan kendisi,görüştüren kendisi,kabul ettiren kendisi, veto eden kendisi...

ne diyorsunuz bu işe ?
    Denecek çook şey varda gel de konuş bu ülkede...
    Paylaşımlarım kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ veya yönlendirme değildir.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    28 Günde o filtreler ... takılır!

Tunçbilek santraline takılacak filtre hakkında bir yazı okumuştum, Avrupadan gelmeyen kalmamış ve filtre yapılamamış.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 561/1001 İlkİlk ... 61461511551559560561562563571611661 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •