Sayfa 568/1001 İlkİlk ... 68468518558566567568569570578618668 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,537 - 4,544 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Ceren Özdemirin katilinin münasip yerine yağsız
    en büyük boy şarap şişisesi girmesi dileklerimle. Kim midir? Duyarsınız bir şekilde kapitalizme kapılmış ülke de. Bana bir şey olmaza devam.
    Şüle Çet olayında da iyi hal indirimi olmuş katile.

Ve aileye kızınıza sahip çıkaydınız demiş.

Yok uzatmıyacağın direk sallandıracan böylelerini.

Adana da münübiste tecavüz ve öldürülen kızımız dahil yardım eden baba ve arkadaşlarıda sallandıracan.

Hayyamın bebeyide

Daha niceleri var böyle.

Birde aileleri yardım ediyor.Kamu koruyor.

Orduda ki çocuk Özbek çalışan gibi.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Ordu Valisi : Zanli yapılan çalışmalar neticesinde 15.45 sularında, otogar civarında yakalanmıştır. Yakalandığı esnada üzerinde suç aleti ile birlikte yakalanmıştır ve bu esnada polislerimize direnmiş ve hafif şekilde iki polis memurumuz da yaralanmıştır. Ama polislerimiz çok şükür, sağlık durumları iyi herhangi bir hayati tehlikesi bulunmamaktadır.

Ordu Valisi : Yapılan mülakatta zanli suçunu itiraf etmiş Ve olayı kendisinin gerçekleştirdiğini söylemiştir. Bu kişi 01.12.2019 tarihinde cezaevinden firar etmek suretiyle bu eylemi gerçekleştirmiştir. Aranan bir şahıstır. Daha önce de çok sayıda suç kaydı mevcuttur.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Biz hep dik duruyoruz.

Ondan 50 bin dolarlık çantayı biz üretmeyip batık ülkelerden alıyoruz.

Denizde kum bizde dolar var.

Para mok gibi mermer,mercedes,uçak,tank ürettirip alıyoruz onlardan.

Demi ya paramız varki alıyoruz.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Batman’daki TÜPRAŞ rafinerisinin yağ ünitesi çatısında patlama meydana geldi.

Olay yerine çok sayıda itfaiye ve 112 Acil Sağlık ekibi ile polis sevk edildi. / Son dakika

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Blumberg küresel piyasalarda ışık uktemın gözünü nıye gösteremiyorlar...Gözü yaralı galiba...stüdyodaki oturma düzenli bile degısmış

Günaydın kafe

Emlak konut: şirketimiz projelerinden istanbul esenyurt hoşdere 6. Etap arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı işi (semt bahçekent) tasfiye edilmiş olup, kalan ikmal inşaat işleri şirketimiz tarafından ihale edilecek

Sayfa 568/1001 İlkİlk ... 68468518558566567568569570578618668 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •