Sayfa 570/1001 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,553 - 4,560 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

TRAFİK 6 AYDA BU HALE GELMİŞ

İsmail Küçükkaya, programa geç kalan Tevfik Göksu'ya esprili bir şekilde Hoş geldiniz, altı buçuk dakika geciktiniz. Niye geciktiniz efendim? dedi. Bunun üzerine trafikten dolayı geç kaldığını belirten Göksu, Eskiden böyle değildi biliyorsun ifadelerini kullandı.

Buna karşılık İsmail Küçükkaya, Efendim, 25 yıldır belediyeyi siz yönetiyorsunuz, trafik 25 yıldır var cevabını verince Göksu 6 ayda bu hale geldi diye konuştu.

Valla herifleri takdir etmek lâzım, seçmenlerinin zeka seviyesini çok çok iyi biliyorlar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Bu caninin arkasında kim veya kimler var önemli olan o.Herif daha önce çocuk öldürüyor,kapalı ceza evinden alınıp açık ceza evine naklediliyor üzerine izin veriliyor ,izinden dönmeyince firar etti deniyor ve gencecik bir can heba oluyor.Katil kim ?
    açık cezaevinden 2. kez firar ediyor
    adamı firar ettiği halde yeniden açıkcezaevine koymuşlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Ceren Özdemir'in katili Özgür Arduç, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Eski HSYK 1. Daire Başkanı İbrahim Okur'a, "FETÖ yöneticiliği"nden, etkin pişmanlık indirimi uygulanarak 10 yıl hapis cezası verildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Son 6 Ayda trafik kilitlendi diyen, Esenler belediye başkanı...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

AKP Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, 'Hiç kimsenin İstanbul'u susuz bırakma hakkı yoktur. Beceremiyorlarsa Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan yardım isteyebilirler' dedi.

5 Ayda Istanbulda su sıkıntısı başlıyor ve suçlusu Imamoglu oluyor, 25 yıldır yönetenler puri pak yerseniz!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,760
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Ceren Özdemir'in katili Özgür Arduç, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
    O bir manyak tutuklansa ne olur. Salanlar cezalandırılmalı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,760
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    AKP Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, 'Hiç kimsenin İstanbul'u susuz bırakma hakkı yoktur. Beceremiyorlarsa Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan yardım isteyebilirler' dedi.

5 Ayda Istanbulda su sıkıntısı başlıyor ve suçlusu Imamoglu oluyor, 25 yıldır yönetenler puri pak yerseniz!
    Tabi ya ilk seçildiğinde su sorununu dua ederek halletmişti. Nefesi kuvvetlidir,iyi üfürür.Kesin çözüm.Yabana atmayın.

Sayfa 570/1001 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •