Sayfa 573/1001 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623673 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,577 - 4,584 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. 2 kez ayakkabılarını çalmışlar

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

FETÖ'nün Kara Kuvvetleri Komutanlığındaki yapılanmasına yönelik soruşturmada, 30'u aktif görevde 47 astsubay hakkında gözaltı kararı verildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*ınterfax: Türk ve rus yetkililer yeni bir s-400 kontratı için çalışıyorlar

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Suudi Arabistan devlet petrol şirketi Aramco, dünyanın en büyük*halka arzını gerçekleştirdi. 17 Kasım'da başlayan ve 4 Aralık'ta sona*eren talep toplama sürecininin ardından yapılan açıklamada %1,5 oranında hissenin halka arzından 25,6 milyar dolar gelir elde edildiği duyuruldu

Albayrak: şimdi türkiye ekonomisini harekete geçirme zamanı-apara

Sayfa 573/1001 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623673 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •