Sayfa 574/1001 İlkİlk ... 74474524564572573574575576584624674 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,585 - 4,592 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

*albayrak: Bir sene önce dolara güvenenlerin halini sormak lazım-apara

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*albayrak: Ekonomik aktivitede toparlanma eğilimi artıyor-apara

*albayrak: Son çeyrekten itibaren %5 büyümeyi yakalarız-apara

*albayrak: Yılı %12 enflasyon seviyesinin altında kapatırız-apara

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Yunanistan, Türkiye ile anlaşma yapan Libya'nın Atina Büyükelçisini sınır dışı etme kararı aldı.

Beinsports: Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı, Real Madrid'e sponsor oluyor! Turizm Bakanlığı, Real Madrid'in antrenman formalarına reklam verecek.

Dev iş birliğinin Real Madrid'e yıllık katkısı 12 Milyon Euro olacak.

Sosyal paylaşım uygulaması Twitter üzerinde 'Kafir Profesör (@kafir_prof)' adında hesap açıp gerek dini değerlere gerekse de devlet büyüklerine yönelik eleştiri sınırlarını aşan aşağılayıcı paylaşımlar yaptığı tespit edilen Antalya Cumhuriyet Savcısı E. H. açığa alındı.

Kurum: "(Termik santraller) 1 Ocak itibarıyla süreci başlatacak, mevzuata aykırı ne kadar tesis varsa kapatma dahil tüm cezai işlemleri yapacağız."

*albayrak: Londra'da dünyanın en büyük fonlarından üst düzey yöneticilerle toplantı yaptık, edindiğimiz izlenimler küresel fonların türkiye'ye olan ilgisi ve beklentilerinin oldukça yükseldiği yönünde, toplantılar oldukça verimli geçti-apara

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Türk’den gıcık kapmıyorsan,
    "Türk vatanı Türk milleti Türk bayrağı Türk devleti" diyeceksin…..
    Türk’den gıcık kapıyorsan,
    "Tek vatan tek millet tek bayrak tek devlet” diyeceksin…..
    subliminal mesaj mı veriyorsunuz
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Sayfa 574/1001 İlkİlk ... 74474524564572573574575576584624674 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •