Sayfa 582/1001 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592632682 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,649 - 4,656 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,767
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Şapka çıkarılır. ATASININ İZİNİNDEN GİDİYOR.

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

MedwiG sana bişey sorcaktım da nedir neyse artık hatra gelince..

Netflix , La Casa De Papel’in 4. Sezonunun 3 Nisan’da yayınlanacağını açıkladı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Yunanistan Ordusuna ait bir savaş uçağı, Türk Donanmasına ait bir fırkateyne hedef kilitlediği , Türk fırkateyne Kilitleme yapan Yunanlı Pilotun o anların fotoğrafını çekip sosyal medyada paylaşmış

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,092
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Yunanistan Ordusuna ait bir savaş uçağı, Türk Donanmasına ait bir fırkateyne hedef kilitlediği , Türk fırkateyne Kilitleme yapan Yunanlı Pilotun o anların fotoğrafını çekip sosyal medyada paylaşmış
    Yarın kitleme neymiş nasıl yapılırmış görürler
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Günaydın kafe

*tcmb: Zorunlu karşılık oranları ve nema ödemelerini kredi büyümesi oranlarıyla ilişkilendiren zorunlu karşılık düzenlemesinde değişiklik yapıldı

*tcmb: 2019 yılı ikinci yarısında başlayan kredi arz ve talep koşullarındaki olumlu görünümün 2020 yılında da devam edeceği, kredi artışının 2020 yılı enflasyon hedefi ve büyüme öngörüleri ile uyumlu ve asıl olarak türk lirası krediler kaynaklı gerçekleşeceği değerlendirilmektedir

*tcmb: Bu doğrultuda, kredilerde 2019 yılında oluşan düşük baz etkileri de dikkate alınarak, mevcut zorunlu karşılık düzenlemesinde değişiklik yapılmıştır

Sayfa 582/1001 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592632682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •