Sayfa 591/1001 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,721 - 4,728 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Meteoroloji’nin kırmızı uyarısı sonra Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ile AFAD İl Müdürlüğü'nde tüm izinler iptal edildi! Her iki kurum izinde olan personelini de yarın göreve çağırdı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Meteoroloji : Antalya’da Sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların Perşembe günü öğle saatlerine kadar yer yer aşırı (200 kg/m2 üzeri) olması beklendiğinden sel, su baskını, yıldırım, yağış anında kuvvetli rüzgar, kıyı kesimlerde hortum oluşma riski gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Şükraaaan...........
    ABD şimdi de Türkiye için üretilen F-35 savaş uçaklarını satın almak için resmi girişimde bulundu. Türkiye'nin uçaklarının satın alınması için 2020 Ulusal Savunma Yetkilendirme Yasası olarak bilinen savunma bütçesinden kaynak ayrılıyor. Söz konusu uçakların alımı amacıyla 440 milyon dolarlık fon ayrılması öngörülüyor.
    https://www.donanimhaber.com/abd-tur...alacak--116738

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Kendisine selam vermeyen şoföre tuvalet nöbeti tutturduğu için Güngören Belediye Başkan Yardımcılığı'ndan istifa etmek zorunda kalan Veysel İpekçi, dış güçlerin hedefi olduğunu söyledi. İpekçi, kapitalizm ve komünizme karşı oluşturdukları alternatif sistemi tam hayata geçirecekken bu 'tertibin' meydana geldiğini ileri sürdü.
    bu adamlar yillardir gungorende tek bir is (belediye binaasi disinda) yapmadiklari gibi, halkin kendilerine verdigi gorevi babalarinin mali zannettiler.

bi de dis guclerden bahsediyor , ne yapsin seni dis gucler

Sayfa 591/1001 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •