Sayfa 600/1001 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610650700 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,793 - 4,800 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Patlattığın bombalarla,sebebi olduğun tren kazalarıyla,sıfırladığın dolarlarla,yandaşa çektiğin kıyaklarla sen bırak cenneti,cehennemden üst kat bulursan ona şükret...

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Bunların herhangi bir konuda, yetkin olduğunu zanneden suzmedir...
    Süzme olan bunlar değil aslında,bunlar uyanık kurnaz tayfa.Asıl süzme mal olan bunların seçmeni.Belli bir beyinsiz kitle var ülkede,kimi peygamber zannediyor kimi yaratıcı zannediyor,kiminin menfaati büyük.Olan ülkede kafası çalışan kesim ve genç nesillere oluyor.o seçmen kitlesi ölmeden bu ülke düze çıkmaz.Çok zor.Hayat iyice pahalı hale gelirse çok yaşamazlar diye düşünüyorum.

4. ZAYTUNG DEĞİLDİR

Programda Kıdık ile Toktaş arasında geçen dialog şöyle:

Alı Kıdık: Türk Hava Yolları'nın müdür sayısı çok yüksek. Damacana müdürü bile var
    Suat Toktaş: Nasıl yani, adı öyle mi?
    Ali Kıdık: Evet, damacana müdürü. Yani damacanalardan sorumlu adam, damacana
    müdürü
    Suat Toktaş: Bir dakika, damacana müdürlüğü mü var?
    Ali Kıdık: Evet. Damacana da var, tuvalet müdürü de var. O müdürlerin binlerce dolar maaşları, altlarında özel arabaları var.
    Suat Toktaş: Peki, Air-France'da var mı damacana müdürlüğü?
    Ali Kıdık: Yok orada. Profesyonel şirketler onlar. Ben havacıyım, herkesin ciğerini bilirim.
    Suat Toktaş: Damacana müdürlüğü örneği, karikatürize mi ediyorsunuz?
    Ali Kıdık: Asla. Damacana müdürünün odası var. Damacana müdürlüğü yazıyor kapıda.

https://www.youtube.com/watch?v=uqtTaBXyK6U

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5. Erdoğan PKK=HDP dedi, teröristlerin meclisde ve belediyelerde olduğunu bu hepimizin bildiği gerçeği sonunda halka açıkladı...
    Pek iyiii.. Başkanın sözü bizim için kanundur diyen ve anında uygulayan Akape iktidarı, durumdan derhal vazife çıkaran yargı ne yaptı? Hiçbir şey tık yok... Bu 1 nisan şakasımıydı? Hayır değildi şubat 2019da söylenmiş...
    Demek ki bu laflar teröristlere katlanamayan halkı yatıştırmak gaz almak için söylenmiş hava cıva şeyler........

Senato Dışişleri Komisyonu’nda Türkiye’ye yaptırım öngören tasarı oylandı: 18 Evet, 4 Hayır oyu çıktı-VoA

ABD’nin ulusal güvenliğini teşvik ve IŞİD’in canlanmasının önlenmesi” adını taşıyan yaptırım tasarısına "Hayır" oyu veren senatörler:
    Rand Paul, Ron Johnson, Ted Cruz ve Tom Udall
    Komisyonda kabul edilen tasarı, Senato genel kurulunda görüşülecek-VoA

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Senatör Bob Menendez:
    Türkiye’nin son bir yıl içindeki adımları sınırı aştı. Tasarı Türkiye’nin Suriye’ye ilişkin davranışının kabul edilemez, S-400 alımının da savunulamaz olduğunu net bir şekilde ortaya koyuyor”

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

ABD'de Demokrat Senatör Edward Markey ve Temsilciler Meclisi’nin Demokrat üyelerinden Brad Sherman, Türkiye’nin nükleer silah sahibi olmasını engellemeye yönelik bir tasarı sundu

Sayfa 600/1001 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610650700 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •