Sayfa 623/1001 İlkİlk ... 123523573613621622623624625633673723 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,977 - 4,984 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Corum'da ekonomik sıkıntı nedeniyle iki kisi intihar etmis....
    Intihar edenlerden birisi kizina biraktigi notta "seni seviyorum kızım" yazmis....
    Bu acı olaylardan kim sorumlu....bu olaylari gorup uzuluyorlar mi acaba....nasil duzeltiriz diye dusunuyorlar mi.....yoksa rant, para, mal, mülk hırsıyla yanıp tutuştuklarından bu olaylari gormuyor....gormek istemiyorlar mi....kimbilir !!!!!!
    insan bu yüzden artık kula itimat edemiyor ilahi bir varlık arıyor lakin oda cevapsız kalınca sonra deizm neden çıktı diyorlar.

şimdiki zamanda yaşayan ben uçacağım ışınlanacağım yaşlanmayacağım vs. bunları göremiyor ama ileriki nesil görecek BELKİ

işte bu bilinmezlik KAVRAMA sorununu gösteriyor.

anlarsan var anlamaz isen belki korkusu ile yaşıyor insanlar

https://tr.investing.com/news/forex-...edium=referral

ABD'nin Türkiye'ye yaptırım içeren bütçe kararı sonrası Dolar/TL 5,91'i aştı
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

FETÖ'nün mahrem yapılanmasında faaliyet gösterdiği belirlenen eski Başbakanlık çalışanı 27 kişiden 18'i Ankara'da gözaltına alındı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Davutoğlu, Anadilin eğitim ve sosyal hayatta kullanılması aidiyet sürecini güçlendirecektir dedi. Anayasayı sıfırdan yazma sözü veren Davutoğlu, eşit yurttaşlık ifadesini kullandı.
    İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşenerin, Ahmet Davutoğlunun kurduğu Gelecek Partisi içi 'Gerekirse 20 milletvekili verebilirim' sözlerinin parti içinde tartışma yarattığı belirtildi.
    https://veryansintv.com/davutoglu-iy...smasi-buyuyor/

Bu Beberuhi Suriye'de başımıza sardığı rezillik bir yana anayasanın ilk 4 maddesini silip baştan yazacakmış ki Apo'nun "Eşit yurttaşlık"ı anayasaya girsin..
    O "Eşit yurttaşlık" Etnik eşitliktir yani, Anayasanın her neresinde Türk anılırsa Kürt de anılacak Türkçe eğitimdili varsa Kürtçe eğitimdili de olacak Türk ulusu varsa Kürt ulusu da olacak..
    ABD/Nato ajanları her partinin program ve bildirgelerinde bir yerini bulup Apo'nun "Eşit yurttaşlık"ını yazdırmaya çalışıyor, yurttaşlar uyanık olmalı... Birgül Ayman Güler yazmış.;
    https://www.aydinlik.com.tr/esit-etn...ari-subat-2018

Hafta sonu oynanacak Fenerbahçe Beşiktaş macını hakem Cüneyt Çakır yönetecek

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

8.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    ...Aslında darbe de böyle komikti...
    Fetö, Özel harekat merkezinde 51 polisi katletmiş meclisi bombalamış 250 yurttaşı katletmiş ama bunlar Delta'ya komik gelmiş!.. Delta önceki üç darbe yapılırken hiç böyle bir katliamın yaşanmadığını öğrenince gülmekten yerlere yatar artık!..

Sayfa 623/1001 İlkİlk ... 123523573613621622623624625633673723 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •