Sayfa 624/1001 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,985 - 4,992 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Erdoğan: (incirlik ve kürecik kapatılır mı?) gerekirse incirlik, kürecik, gerekirse ikisi -cnn türk

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Ziraat, simit sarayı’nı alacak mı? // erdoğan: Bunu tasvip etmem, geçmişte kamu bankaları batmıştı

ziraat, simit sarayı’nı alacak mı? // erdoğan: Bunu duyduğum anda genel müdürümüzü aradım

ziraat, simit sarayı’nı alacak mı? // erdoğan: Genel müdür “gündeme geldi ama düşünmüyoruz” dedi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Ziraat, simit sarayı’nı alacak mı? // erdoğan: Bunu tasvip etmem, geçmişte kamu bankaları batmıştı

ziraat, simit sarayı’nı alacak mı? // erdoğan: Bunu duyduğum anda genel müdürümüzü aradım

ziraat, simit sarayı’nı alacak mı? // erdoğan: Genel müdür “gündeme geldi ama düşünmüyoruz†dedi
    Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Ziraat Bankası'nın Simit Sarayı'na ortak olacağı iddiaları) Zaten Ziraat Bankası değil, Ziraat Bankası'nın girişim sermayesi şirketi. O tablo şu anda bu seyirde

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Ziraat Bankası'nın Simit Sarayı'na ortak olacağı iddiaları) Bunu duyduğum anda genel müdürümüzü aradım. Genel müdürümüz, 'Bir ara gündeme geldi ama böyle bir şeyi şu anda düşünmüyoruz' dedi. Zaten Ziraat Bankası değil, Ziraat Bankası'nın girişim sermayesi şirketi. O tablo şu anda bu seyirde."
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

7. A-haber hayretler içinde sunuyor; "Hazine yardımı alan PKK/hdp Ermeni Soykırımı var dedi.!."
    Neye hayret ettiğine ben de hayret ediyorum...
    Erdoğan PKK=HDP diyor, söz var eylem yok.. Meclisinden belediyesine üniversitelerine kadar devletin heryerine PKK/hdp'liler tünemiş semiriyorlar. Şeyh Sait meydanı tabelası orada SeyitRıza heykeli orada pis varlıklarını sürdürüyor..

8.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku

ziraat, simit sarayı’nı alacak mı? // erdoğan: Genel müdür “gündeme geldi ama düşünmüyoruz†dedi
    Bunlar, içinde "saray" geçiyor diye başta heyecanlanmışlardır kesin. O heyecanla genel müdürü arayıp, "nerede bu saray" diye sormuştur.

Sayfa 624/1001 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •