Sayfa 630/1001 İlkİlk ... 130530580620628629630631632640680730 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,033 - 5,040 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Bakan Kurum : 100 bin sosyal konut için başvuru sayısı 130 bine ulaştı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Almanya’nın en büyük bankası Deutsche Bank tasarruf tedbirleri kapsamında 6 bin kişinin işine son verirken, aynı zamanda 300 şubesini de kapatacağını açıkladı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

3. Sen dün ABD'nin Suriye'de Beyaz miğfer'li Cihatçılarla tezgahladığı Kimyasal kumpasa karşı mı çıkmıştın ellerini mi oğuşturmuştun?
    Bak şimdi aynı kumpası sana hazırlıyorlar..
    ABD Kongresinin ilk Müslüman kadın vekillerinden Ilhan Omar'ın başını çektiği kadın kongre üyeleri, Türkiye'nin Suriye'de beyaz fosfor kullanıp kullanılmadığının ayrıntılı olarak incelenmesini istedi.
    https://veryansintv.com/abd-kongresi...yi-hedef-aldi/

4. Rogers, Türkiye Sağa yaklaşsın diyor.......
    Batı ekonomilerinin ağır borç yükü nedeniyle yeni ve çok etkili bir ekonomik krizin eşiğinde olduğunu, ABD Başkanı Donald Trumpın ticaret savaşları ile bunun üstünü örtmeye çalıştığını söyleyen Rogers, 21. yüzyılın Asyanın yüzyılı olacağını savundu ve Asyanın halen daha düşük borcu var. Daha genç, daha çalışkan, daha fazla enerjiye sahip olan bir nüfusu var. Olası bir krizden sonra çıkışın itici gücü Asya olacaktır. 21. yüzyıl Asyanın yüzyılı olacak. Ne mutlu ki Türkiye Asyanın bir parçası. Bu durum size de yardımcı olacak. (Haritada) Sağa doğru yaklaşın. ifadelerini kullandı.
    https://veryansintv.com/kapitalizmin...uzyili-olacak/

5. Savunma üzerine güzel çözümlemeler var...
    TÜRKİYENİN SİLAHLANMA STRATEJİSİ NASIL OLMALI?
    https://www.youtube.com/watch?v=GN2SnH1Lhwg

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) İstanbul Şehir Üniversitesinin faaliyet izninin geçici olarak durdurulması ve idaresinin garantör Marmara Üniversitesine devrine karar verdi. / Son dakika

Sayfa 630/1001 İlkİlk ... 130530580620628629630631632640680730 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •