Sayfa 636/1001 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686736 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,081 - 5,088 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

İngiltere'de Brexit anlaşması kabul edildi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,116
    iş yatırımda sorun mu var bu işlem geçici olarak kapalıdır 7LXMLHISAS03-AP-00- YAZIYOR alım satım yaptırmadı
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,776
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Dış dikiz aynası koruyacağız derkene, arabayı bir yerlere vururum ben, o aynalara alışmadan önce.
    Audi tipinde aslında korunan bir şey yok. Ayna yerlerine kamera konulmuş,sadece görüş alanı artıyor. Kırılırsa daha masraflı duruyor.
    Sadece biz yaparsak son nesil yaparız konusuna parmak bastım,ama tahminim aynalar yetişmedi.
    Ayağı tamir ettirdiniz mi siz onu deyi verin.
    Can ATAKLI nın videosunu da seyretmenizi tavsiye ederim,link vermiştim. Oldukça eğlenceli idi.
    goolede her okuduğunuz doğru değil diri vurgulamak istedim.Yazarda onun tuzağına düştü.Maksat üyelerimiz doğru öğrensin

Sn. Nikrece nasır dedi, bistürü ile temizledi arkasından kuru buz ile dağladı, umarım geçer.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

TFF, kulüplerin takım harcama limitlerinde yapılan değişiklikleri iptal etti

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,776
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Sn. Nikrece nasır dedi, bistürü ile temizledi arkasından kuru buz ile dağladı, umarım geçer.
    Geçmiş olsun.En çabuk ayak iyileşiyor insan vücudunda. Tecrübe ile sabittir. Askerlik dönüşümde ayağımda yeni nesil poliüretanlı ayakkabı tabanı kalınlığında bir katman var idi. Bu ayak iyileşmez dedim. İki ay sonra kalıp halinde düştü

UEFA, Medipol Başakşehir'e 'asker selamı' nedeniyle kınama cezası verdi.

Kapanan tüm Cafe Trend & Trade başlıkları geçici arşive alınmıştır..

Kapanan başlıklara ulaşmak isteyenler https://www.hisse.net/topluluk/forumdisplay.php?f=98 'den ulaşabilirler.

Sayfa 636/1001 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •