Sayfa 653/1001 İlkİlk ... 153553603643651652653654655663703753 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,217 - 5,224 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

pambuk eller cebe ...ala

MTV 2020 Fiyatları Belli Oldu!

https://www.arabam.com/blog/haberler...ushId=MTM2MA==
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

2.  Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    pambuk eller cebe ...ala
    MTV 2020 Fiyatları Belli Oldu!
    TÜFE %10,5 MTV %12...
    Başkanlık cesti %1,5 olmuş.. Cest olmasa daha iyi olurdu..

3. 'HDP'nin yayın organı'ndan....
    Asıl büyütülmesi ve iktidara taşınması gereken sol bloktur AKP sonrası iktidarda, HDP dahil, sol güçler de mutlaka olmalıdır. En makul olanı ise bu yıkım döneminin ağır tahribatlarını giderecek iki üç yıllık bir demokrasiye geçiş koalisyonu hükümeti kurmak olacaktır.
    https://veryansintv.com/demirtas-ali...tle-izliyoruz/

Efenim, Apo'nun partisinde bir sağ boku var bir de sol boku var, bizler sol bokuyuz..
    Akapenin her dediğine ettiğine yanlış diyoruz tek doğrusunu kabul ediyoruz o da PKK/hdp'i yasal saydırıp seçimlere sokmasıdır. Fırsatları kaçırmıyoruz Akapenin sunduğu o Doğruyu taçlandırıp PKK/hdp'e baraj aşırtıyoruz..

Bakan Kurum : İBB Başkanı ortak protokolden çekildiğini ifade etmektedir. Kendisinin tek taraflı protokolden çekilme yetkisi bulunmamaktadır. Meclis kararlarıyla protokollerden vazgeçebilirsiniz. Grup Başkanvekilimiz de buradalar. Dolayısıyla Meclis'in karar almadığı bir protokolden vazgeçemezsiniz. Vazgeçerseniz tüm maddi ve hukuki sorumlulukları almış olursunuz. Vatandaşımızın istemediği hiçbir projeyi yapmadık, yapmayacağız.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Bahçeli: ' (Kanal İstanbul) Bu projeden hiçbir haklı ve meşru bahanesi olmadan rahatsızlık duyanlar şuursuz ve gayri millidir.

Bahçeli: (Kanal İstanbul) Muhalefet anlayışı ülkesine kara çalma hususunda rakipsizdir-Haber Global

Ne puskevitciymis beee...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 653/1001 İlkİlk ... 153553603643651652653654655663703753 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz