Sayfa 666/1001 İlkİlk ... 166566616656664665666667668676716766 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,321 - 5,328 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Ankara Emniyetinin düzenlediği operasyonda, yılbaşında eğlence mekanlarına satılmak üzere hazırlanan 10 bin 404 şişe sahte içki ele geçirildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

https://tele1.com.tr/bakanliktan-ska...eyecek-113641/

stanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü skandal bir karar aldı.
    Taşınma gerekçe gösterilerek Cuma günü Kanal İstanbul Projesi ÇED Raporu’na yapılacak itiraz başvurularının teslim alınmayacağını duyurdururken, hafta sonu ve yeni yıl resmi tatilleri nedeniyle itiraz dilekçeleri işleme alınmayacak.

Türkiye Cumhuriyeti Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na bağlı İstanbul Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü’nün web sitesine girildiğinde “27.12.2019 cuma günü yeni hizmet binasına taşınma işlemlerinden dolayı müdürlüğümüzün Gelen – Giden Evrak Birimleri kapalı olacaktır. Bilgilerinize sunarız†duyurusu yer alıyor.

kabul etseydiniz şaşardım..elinizde başka ne kaldıki..koca seneyi geçirdiniz bugünleri beklediniz ..
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

3. Kanala bak kanala, İstanbul kanalı değil çöküş kanalı bu, yok yok Mariana çukuru bu!
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Erdoğan: Meclis açılır açılmaz libya'ya asker gönderme tezkeresini gündeme getireceğiz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,753
     Alıntı Originally Posted by paRs Yazıyı Oku
    CAFE deki mesajları okumaya yetişemezdik bir zamanlar. İnsanlar korkutuldu, bastırıldı. Ülkenin geldiği nokta işte tam burası. Ne servis ediliyorsa gündem o oluyor. Bir zamanlar günlerce "AB ye giriyoruz bundan sonra kokoreç ve midye yiyemiyecek miyiz" i konuştuk buralarda.
    Ah ah,dolar başlığını cafeye çevirdiler,geyik muhabetinden haber kısmını göremez olduk. TV ler de ki reklam arası dizilere döndü.Eski formda X başlığında GEREKTİĞİ İÇİN Y hakkında yazı yazdığımdan 1 gün hapis yattığım aklıma geldi.

*erdoğan: Kanal istanbul projesi yid yöntemiyle, oldu ki bulamadık milli bütçeden bunu yapmak suretiyle hayata geçireceğiz

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Yabanci fon ve yatırımcıların yoklugunda zayif hacimle borsayi tezkere de gundemdeyken 115 e dayadi bizim yerli piyasa yapicilari. Ocak 10 u gibi bu endeks seviyesi korunur mu gorecegiz. YTD

Sayfa 666/1001 İlkİlk ... 166566616656664665666667668676716766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •