Sayfa 672/1001 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,369 - 5,376 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Abey bu iş karışık rahmetli hızlı çıktı, ben daha 1. deyim daha!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    Ak parti sonbaharda dökülen yapraklar gibi...

Once zirt pirt referanduma gidelim diyorlardi.sonra sandigin tokadini yiyince artik duymazdan geliyorlar bu sefer rakiplerinin bu cagrilarini...

Sonra tek basina iktidariz tek olmak istikrar diyip tum partileri assagiliyorlardi...sonra oylar dibe vurup yan partiye ihtiyac olunca sus pus oldular...

Once istanbul ankara...cumle buyuksehir baskanlari bizden susun ulennn diyorlardi...simdi baskanlar gidince ama belediye meclisi vaaaarrr diye sizlanmaya basladilar...

Yani yapraklar dökülüyor be arkadaslar...yakinda agac da kurur...gider...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

Günaydın kafe

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Elektrikli otomobil üretimine ilişkin ayrıntıları içeren Cumhurbaşkanlığı kararnamesi Resmi Gazete'de yayımlandı. Kararnamede açıklanan bilgilere göre; yerli elektrikli otomobil üretimi tesisi Bursa'da kurulacak. Üstlenici firmaya alım garantisi dâhil pek çok devlet desteği sağlanacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Zorunlu Deprem Sigortası olan DASK'ta değişikliğe gidildi. Resmi Gazete'de yer alan bilgiye göre 01/01/2020'den itibaren geçerli olmak üzere meskenler için verilebilecek teminat tutarı azami olarak yapı tarzına bakılmaksızın 215 bin liradan 240 bin liraya yükseltildi.

Diyarbakır ve çevresinde bir deprem meydana geldi

Sayfa 672/1001 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •