Sayfa 706/1001 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716756806 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,641 - 5,648 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

KAP : ALGYO

Mevcut sermayenin % 504,64975'ine isabet eden hamiline yazılı C grubu payların pay sahiplerine usulüne uygun şekilde bedelsiz olarak dağıtılmasına karar verilmiştir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

BDDK cep telefonu ve tablet alımı kredilerinde vadenin altıdan üç aya indirilmesini öngören yönetmelik taslağı yayımladı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    KAP : ALGYO

Mevcut sermayenin % 504,64975'ine isabet eden hamiline yazılı C grubu payların pay sahiplerine usulüne uygun şekilde bedelsiz olarak dağıtılmasına karar verilmiştir.
    Kısaca 1 e 5 bedelsiz vereceğim diyor....

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    BDDK cep telefonu ve tablet alımı kredilerinde vadenin altıdan üç aya indirilmesini öngören yönetmelik taslağı yayımladı.
    Kısaca, ekonomi bitiyor... canlandırın diyor...

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Bloomberg: Türkiye devlet bankaları TL’nin Cuma günkü düşüşüne engellemek için 1-1,5 milyar dolar sattı

FOMC Tutanakları: Ekonomik görünüme yönelik riskler son aylarda hafiflemiş görünüyor

FOMC Tutanakları: Faiz oranları ekonomi istikrarlı olduğu sürece sabit tutulacak

Pompeo: ABD, bağımsız, özgür ve egemen bir Irak istiyor

Sayfa 706/1001 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716756806 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •