Sayfa 710/1001 İlkİlk ... 210610660700708709710711712720760810 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,673 - 5,680 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. İstanbul Havalimanı'nda 4 euro ödemeyen yolcu karşılayamayacak

https://www.gazeteduvar.com.tr/gunde...silayamayacak/
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Tarihte ilk kez; büyük bir savaşı temsil eden Kırmızı Bayrak, İran'daki bir Cami'nin kubbesine çekildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Anadolu Ajansı : Irak'ın Salahaddin vilayetinde ABD askerlerinin kaldığı Beled Askeri Üssü'ne füzeli saldırı düzenlendi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,784
    Fringe diye bir dizi seyretmeye başladım. Her şey normal gelmeye başladı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,378
    2018 tahminim gibi,şimdide 2020 diyorum,bu yıl bir miladi başlangıç olacak,çok sürprizler bizi bekliyor,kan,göz yaşı ve yeni umutlar bizleri bekliyor,şiddet oluşmadan uyanış olmaz,eğer o uyaniş gerçek olursa Türkiye ve Dünyada birleştirici dayanışma kardeşlik hakim olacak...,ve sömürü son bulacak,kötülerin korkulu yıllarına hoş geldiniz,ama bunu engellemeye çalışanlar can yakacak,peşi en fazla canı yananlar onlar olacak,çünkü Dünyada birleştirici güç olmazsa kardeşlik adına Dünyada değişim rüzgarları oluşamaz,1789 yılında ilk temeller atılmıştı,ama o genele kısımlar halinde yansımıştı,o temel milat için iyi atılsaydı 2 Dünya savaşı yaşamazdık,ama ben şimdiki oluşumdan umutluyum...herşeyin gönlünüzce oluşması dilekleriylen,yaşasın iyilik dolu bir Dünya...

Irak'ta Hizbullah Tugayları, güvenlik güçlerinden, ABD askeri üslerinin bulunduğu bölgelerden uzak durmalarını istedi

Hürriyet : Kataib Hizbullah milis grubu, Irak güvenlik güçlerinin ABD askeri varlığının bulunduğu askeri üslerden Pazar gününden geçerli olmak üzere 1 km uzakta bulunulması uyarısında bulundu.

Sayfa 710/1001 İlkİlk ... 210610660700708709710711712720760810 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •