Sayfa 714/1001 İlkİlk ... 214614664704712713714715716724764814 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,705 - 5,712 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. Kantin fiyatlarını protesto eden öğrenciler İTÜ'ye alınmıyormuş.

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Albayrak, üretimi durduran ve konkordato ilan eden Temsa için “Konu gündemimizde. Kısa süre sonra Temsa’dan güzel haber alacaksınız” dedi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

İran hükümeti nükleer anlaşmadaki taahhütlerin hiçbirisine uymayacağını duyurdu / Anadolu Ajansı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Erdoğan: "Süleymani'nin öldürülmesinin bölgemizin huzur ve istikrarı açısından yarattığı yakın riskleri de kaygıyla takip ediyoruz."

Erdoğan: "(ABD-İran) Krizin son dönemde özellikle Irak üzerinden tekrar tırmanmaya başladığını gördük. Yerin de Irak olarak seçilmiş olması manidar".

Cafe Trend&amp;Trade - II

Erdoğan: "Bir ülkenin, bir devletin en üst kademesindeki bir komutanını öldürmek herhalde karşılıksız bırakılmaz diye düşünüyorum."

Erdoğan : Trump ile görüşmemizden 4-5 saat sonra olay gerçekleşti , ben kendisine İran’la olayların büyümemesi söylemiştim böyle bir şeyle karşı karşıya kalınca şok olduk .

Erdoğan: "(Süleymani) Bu iş burada bitmeyecektir, bunun muhakkak bir takip eden süreci de olacaktır."

Ahmet Davutoğlu : İletişim Çağı” olduğunu iddia ettiğimiz bir dönemde gencecik bir kızımız kimseye sesini, hislerini, acılarını duyuramadığı için intihar etti.

Davutoğlu : İstanbul Üniversitesi öğrencilerinin günlerdir iktidardan, çok insani bir konuda, “yemek” meselesinde; biraz anlayış, dikkate alınma, önemsenme talepleri, insanlık onuruna yakışmayan bir şiddetle cevap buldu.

Davutoğlu : Bu çerçevede her şeyden önce İstanbul Üniversitesi’nin büyük tartışmalara sebep olan yemek düzenlemesi derhal durdurulmalı ve önceki haline geri döndürülmelidir.

Davutoğlu : Yapılacak hiçbir şey elbette Sibel’i geri getirmeyecek.

Fakat hükümetin öğrenciler üzerinde uyguladığı bu zorlayıcı politikaların tekrarlanmaması adına elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız.

Sayfa 714/1001 İlkİlk ... 214614664704712713714715716724764814 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •