Sayfa 716/1001 İlkİlk ... 216616666706714715716717718726766816 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,721 - 5,728 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

İstanbul Üniversitesi : 2020 yılı başında bütçe kısıtlılığı nedeniyle hiç arzu etmediğimiz halde yemekhane ilgili yeni bir düzenleme yapma ihtiyacı hasıl olmuştur. Ancak sadece bütçe yetersizliğinden kaynaklı yeni düzenleme üzülerek ifade etmek isteriz ki, hiç de tasvip etmediğimiz bir noktaya gelmiştir.

Gelişmeleri yakından takip eden, öğrencilerimizin dilekçelerini değerlendiren ve taleplerini dinleyen Rektörlüğümüz, yemekhane ile ilgili alınan kararı iptal ederek; öğrencilerimizin sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeklerinin önceden olduğu gibi aynen devam etmesi kararı almıştır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

ABD Başkanı Donald Trump, Irak Parlamentosu'nun ABD askerlerinin ülkeden çıkmasını talep eden kararına tepki göstererek, "(Irak) Ülkeden çıkmamızı isterlerse ve bunu dostça yapmazlarsa onlara daha önce hiç görmedikleri ağır yaptırımlar uygularız. İran yaptırımları bunların yanında hafif kalır." dedi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Irak'ın yanı sıra birçok bölgeden çekilmeye çalıştıklarını anlatan Trump, "Suriye'den çekildim çünkü o sınırı (Türkiye-Suriye) korumayacağım. Neden o sınırı ben koruyayım? Askerleri var korusunlar. O sınır zaten kuşatma altında, o sınırdaki çatışma bin yıldır devam ediyor. Oraya şimdi güvenli bölge diyoruz ama aslında güvenli bölgenin aksi var orada. Orada çok insan öldü. Türkiye'den çok insan öldü, belki iki katı." diye konuştu.

ABD'nin Irak'tan çekilmesine ilişkin soruları yanıtlayan Trump, "Orada devasa ölçüde pahalı bir üs inşa ettik. Milyarlarca dolara mal oldu. Benden çok önce yapılmıştı. Harcamalarımız için geri ödeme yapmadıkları sürece çıkmayacağız." ifadesini kullandı.

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

İyi de sen kullanmışsın beğenmişsinde yolda kısalmış zamanda kazanmışsın.

O zaman dediğin rakam kalınmı geldide karar değiştirdin.

Şimdi bunda ne varki?

82 milyon kişi hiç kullanmadığı halde köprüye para ödüyor ya.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    İstanbul'da 1 lira 75 kuruş olan 100 gram simidin fiyatı 2 liraya yükseltilmiş.
    Simit Çay işide yaş oldu artık.

Onuda bulamıyacağız yakında.

Yal hesabı çıkar onla maaş hesabı yaparlar artk.

Padişahım çok yaşa yal yeter bize.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Galatasaray'dan ayrılan Japon Yuto Nagatomo, 2.dönem alacaklarını 'oynamadığım sürenin parasını alamam' diyerek reddetti.
    İşte gerçek MÜslüman

Solcu abim Metin gibi kominist yada şintoju olsa ne yazar.

Bunları görebiliyormuyuz siyasal islamcılardan yada tarikatcılardan.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Sayfa 716/1001 İlkİlk ... 216616666706714715716717718726766816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •