Sayfa 717/1001 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727767817 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,729 - 5,736 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. Günaydın iyi haftalar.

2. Bloomberg HT
    âÅ“â€@BloombergHT

Avustralya'daki yangınlar Eylül ayından beri devam ediyor. #avustralyayanıyor

Ülkede ilk kez ordu bir iç mesele için göreve çağrıldı
    480 milyon yaban hayvanı can verdi
    Toplamda 2.5 milyon dönüm alan kül oldu
    25 kişi hayatını kaybetti, binden fazla ev kül oldu.

480 Milyon CANlı ve milyonlarca ağaç yanmış

Bu haberleri gördükçe, ahlaksız, vicdansız, açgözlü, menfaati için her şeyi yapmaya hazır, çıkarcı bir kısım insanoğlunun nasıl bir yaratık olduğu ortaya çıkıyor..

Bu dünyayı yakıp yıkmaya devam edin! başka bir dünya yok, umarım kendi leşinizi gömecek toprak bulamazsınız...
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Daha ne yapması gerekiyordu, ezdiği insanlardan birini ya da pompalıyla bir kaç insanı öldürmesi gerekiyormuş galiba?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

İbb Sözcüsü : Şiddetli fırtına nedeniyle 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nü kullanan çift katlı araçlarımızın seferleri (hat 251-252) saat 19.50 itibariyle iptal edilmiştir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Kütahya Valiliği : Olumsuz hava koşulları nedeniyle ilimiz merkez ile Altıntaş, Aslanapa, Çavdarhisar, Dumlupınar, Hisarcık ve Simav ilçelerinde Milli Eğitim Bakanlığına bağlı her tür ve derecedeki resmi ve özel örgün ve yaygın eğitim kurumları, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri, özel öğretim kursları ile diğer kamu kurum ve kuruluşlarına ait kreş ve okul öncesi eğitim kurumlarının 07 Ocak Salı günü bir gün süre ile tatil edilmesine karar verilmiştir. Domaniç, Gediz, Emet, Tavşanlı, Pazarlar ve Şaphane ilçelerinde ise taşıma merkezi okullarda eğitime bir gün süre ile ara verilmiştir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Ahmetg Guest

Sayfa 717/1001 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727767817 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •