Sayfa 736/1001 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786836 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,881 - 5,888 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Sıyırma evresi.“ Hiçbir şey olmadıysa bile Kesin bir şeyler oldu” cümlesini tamamlayan örnek.

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

İran Silahlı Kuvvetleri Genelkurmay Başkanlığı, Tahran'da düşen Ukrayna Havayolları'na ait yolcu uçağına dair yazılı açıklama yayınladı. Açıklamada uçağın ‘insan hatası nedeniyle kasıtsız’ vurulduğu belirtildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Marmara Denizinde son bir kaç saatte meydana gelen depremler ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. '' Mesele ucagin kazayla vurulmasi degil, mesele uluslar arasi havacilik dairesinin bolgedeki ucuslari durdurmasina ragmen o ucagin nasil kalkabildigi... daha 3 saat once havada fuzelerin ucustugu kirmizi alarm seviyesindeki bir yerden sivil yolcu ucagi nasil kalkti? Ucaktaki 60 kanadali kimlerdi? 60 kanadali irandan kiev e neden gider ayni anda? Sorusturulmasi gereken ucaga kalkis iznini verenler... ''

alıntı
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Kanada Torontoya en ucuz bilet onlarda.Hem Turkiye hem Tahrandan cok ucuz.Buradan Torontaya baska firmalar 900 dolar gibi Air Ukraine 450 dolara kadar Kiev aktarma bilet kesebiliyor.Mesela 17 ocak Varsova Istanbul bilet en uıcuz Kiev aktarmali idi oradan aldim.YTD

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 736/1001 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •