Sayfa 755/1001 İlkİlk ... 255655705745753754755756757765805855 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,033 - 6,040 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Günaydın arkadaşlar...güneşli ama soğuk bir ankara sabahından selamlar
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Finansbank’in dünkü yükselişi sonrası piyasa değeri 260 milyar TL’ye yükseldi ..

Garanti bankasının piyasa değeri 51.3 milyar TL,
    Koç holdingin 54.5 milyar TL .
    An itibariyle Finansbank’in piyasa değeri 299.3 Milyar TL olmuştur

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

YSK Başkanı Güven: "Türkiye'de seçim ne kadar tartışılırsa tartışılsın seçim güvenliği açısından dünyanın en iyilerinden birisiyiz."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

YSK Başkanı Güven : Biyometrik kimlik uygulamasına geçilmesi, oy zarfının kaldırılması gerekir. YSK buna hazır."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,074
     Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    Günaydın arkadaşlar...güneşli ama soğuk bir ankara sabahından selamlar
    günaydın doktorum selamlar hava soğuk evet biraz yünlü giyinin
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 755/1001 İlkİlk ... 255655705745753754755756757765805855 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •