Sayfa 776/1001 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826876 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,201 - 6,208 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Sabah-ı şerifleriniz hayrolsun Medwig üstadım. Dua ediniz duanız mübarekdir. Malum bizim durumu biliyorsunuz.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Afad : Saat 06:00 itibariyle Elazığ ili, Sivrice ilçesinde, 24 Ocak 2020 tarihinde saat 20.55’de 6,8 büyüklüğünde bir deprem meydana gelmiştir. Deprem sonrasında bölgede 4 büyüklüğü üzeri 11 adet deprem meydana gelmiş olup, toplam artçı deprem sayısı 184’tür. Toplam 19 vatandaşımız hayatınız kaybetmiştir . Yaralı sayımız 922’dir.

Elazığ İl AFAD ekipleri şehir merkezinde yıkılan 4 binaya müdahale etmektedir. Elazığ merkez ile Maden ve Sivrice’de yıkılan binalar olduğu bilgisi alınmıştır. Elazığ ve çevre illerde arama tarama çalışmaları devam etmektedir. Elazığ’da tüm yurtlarda kalanlar spor salonlarına alınmaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Afad : (Saat 07:50 itibariyle ) Elazığ ili, Sivrice ilçesinde, 24 Ocak 2020 tarihinde saat 20.55’de 6,8 büyüklüğünde bir deprem meydana gelmiştir. Deprem sonrasında bölgede 4 büyüklüğü üzeri 11 adet deprem meydana gelmiş olup, toplam artçı deprem sayısı 228’dir. Şu an Elazığ Sivrice’de hava -8°C derece olup, yağış yoktur. Depremde 20 vatandaşımız hayatını kaybetti 1015 vatandaşımızda yaralandı .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Hepimizin başı sağ olsun.

Deprem ülkesiyiz, topraklarımızın büyük bölümü deprem bölgesi fakat hiç bir önlem alınmıyor.

TÜRK MİLLETİ'niN Başı Sağolsun.

Yaralılarımıza acil şifalar.

Vefat edenlerin TANRI günahlarını affetsin.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    99 depreminden sonra bir arpa boyu yol alamamisiz..durum onu gosteriyor...
    Toplanan deprem paralari ne oldu...
    Mac yapilmayan Ataturk stadina, yaris yapilmayan formula pistine harcanacak para bulunurken derme catma evlerde yasayan vatandaslarin evlerini duzgun hale getirmek icin gerekli para neden bulunamiyor...

Ben 52 yasinda bir apartmanda oturuyorum.
    Apartman 6 katli ve daha fazla kata musaade edilmiyor...belediye...imar ve sehircilik bakanligi her yere basvurdum...8 kat musaadesi icin. 8 kat musaadesi olsa muteahhide apartmani yeniletebilecegiz... aksi halde 6 kat olarak yenileme yapacak gucu olan kimse yok apartmanda...
    Deprem olacak ve binanin altinda kalip olecegiz..istatistiklerde bir rakam olarak gozukecegiz...
    Bu yoneticiler yonetici degil..
    Daha cok yazacagim ama yazmaktan da korkuyorum.....
    Nalet olsun diyeyim...herkese iyi uykular....!!!!!!

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hak için insanlık ve yaşam için iş yapan yok.

Tek burada değil tüm MÜSLÜMAN coğrafyada bu böyle.

İlla rüşet alan bir adamın olacak.Mantık hiç yok.

Bizim bura batıkent yumuşak toprak tarım arazileri vardı geçmişte burada 10-12 katlık binalar yapıldı.

Geregini yapmışlardır dedim yok.

Ortalarında bir boş arazi vardı okul yapalım dediler ve kazılınca yan binalar kaymaya başladı.

Okulu yaptıran hayır sever hanım.elini cebine attı tüm kazı alanına fore kazıklar çaktırdı ve kaymalar durdu.

Erken müdahale edildi.Benim bina tek kat.12 katlılar hala riskli bence üzerime devrilemeyecek kadar uzaktalar.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Istanbul depreminde ne olacak acaba...16 milyon disari cikmaya calisacak....onlari merak eden 16 milyon iceri girmeye calisacak....hey yavrum hey....!!!!!!

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tüsinami de olabilirmiş.

Ve hala 65 milyar doları istanbul kanalı denen ucubeye gömeceğiz ve simitle karnını doyuran kişiler bunu yapıp rantın üstüne oturacak adamları ölümüne savunuyor.

Onlarla birlikte bizlerde batacağız.

20 yılda bir depreme göre bina yapmayı becerememek ne demak yahu.

Kanunlar ve kararlar kişilere göre uygulanınca böyle çok depremler yaşarız.

Birde imar barışı yaparlar.YUHHHH yani

Lan bina çürük ve kaçak yapılacak belli.

Bina yasal ise o kişilere geçici yer vermek.

Değilse götlerine tekme vurmak.O durumda bile ölmelerini engellemek o kaçak binaları yıkmak.

Ne diyom ben kamunun ve başımızdakilerin bile kaçak binaları var demi.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 776/1001 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •