Sayfa 779/1001 İlkİlk ... 279679729769777778779780781789829879 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,225 - 6,232 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

İş bankası : Elazığ’da yaşanan deprem felaketinde hayatını kaybeden, yaralanan vatandaşlarımızın aileleri ile dayanışmak, acılarını paylaşmak, bölgedeki yaraların hızla sarılmasına yardımcı olmak amacıyla Türk Kızılay tarafından başlatılan yardım kampanyasına Türkiye İş Bankası Grubu olarak 5 milyon Türk Lirası bağış yapılmasına karar verilmiştir.

Bir kez daha, hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralananlara acil şifalar diliyoruz. "

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

RTÜK, Elazığ'daki deprem sonrası radyo ve televizyonlardaki provokatif yorum ve haberler için inceleme başlattı.

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Gomünist gomünistligini illa yapacak, 1987 yılında inşa edilmiş.
    o da benim güzel abim, bir şekilde AKP'ye giydirebilme fırsatını bulursa hiç kaçırmıyor, bu sefer olmadı.
    şimdi de 2002 demedim diye itiraz eder de! e ben biraz niyet okuyucuyum.

Erdoğan: Devletimizin herhangi bir ihtiyacı yok. Birileri illa bir yardım yapacaksa bunun kurumu bellidir AFAD'la Kızılay'la bunlar yapılır

6.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan: Devletimizin herhangi bir ihtiyacı yok. Birileri illa bir yardım yapacaksa bunun kurumu bellidir AFAD'la Kızılay'la bunlar yapılır

Reis böyle dememeliydi! duyarlı vatandaşlarımız ve kurumlarımız diye başlayıp kurumların adlarını söylese çok çok daha güzel olurdu.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,758
     Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    o da benim güzel abim, bir şekilde AKP'ye giydirebilme fırsatını bulursa hiç kaçırmıyor, bu sefer olmadı.
    şimdi de 2002 demedim diye itiraz eder de! e ben biraz niyet okuyucuyum.
    Bak burada yanıldın .99-2002 ARASI 3 SENE. Sormamım amacı ders çıkarıyormuyuz

Sayfa 779/1001 İlkİlk ... 279679729769777778779780781789829879 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •