Sayfa 780/1001 İlkİlk ... 280680730770778779780781782790830880 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,233 - 6,240 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Doğal Afet Sigortaları Kurumu, Elazığ merkezli meydana gelen depremin ardından bölgeden 750’ye yakın hasar ihbarı geldiği duyurdu.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,784
    AFETİN siyaseti olmaz diye düşünenlerdenim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,784
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    İş bankası : Elazığ’da yaşanan deprem felaketinde hayatını kaybeden, yaralanan vatandaşlarımızın aileleri ile dayanışmak, acılarını paylaşmak, bölgedeki yaraların hızla sarılmasına yardımcı olmak amacıyla Türk Kızılay tarafından başlatılan yardım kampanyasına Türkiye İş Bankası Grubu olarak 5 milyon Türk Lirası bağış yapılmasına karar verilmiştir.

Bir kez daha, hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralananlara acil şifalar diliyoruz. "
    Sabah iş ATM si siyah ekranda taziye mesajı vardı.Bu konuda çok hassas davranıyorlar.

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    AFETİN siyaseti olmaz diye düşünenlerdenim.
    Aslında olmaz ama siyasetçilerin hiç mi kabahati yok, 1999 yılında sabah vaktinde dahi, Ecevit durumun vehametinden haberdar bile değildi.

Gelelim günümüze, en az 15 milyon olmuş Bizansa kanal saçmalığı yapıp, 20 milyon ve daha fazlasını 1 ada ve 2 kıyıya dolduran zihniyetin, olası bir felakette hiç mi sorumluluğu olmayacak?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,784
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Aslında olmaz ama siyasetçilerin hiç mi kabahati yok, 1999 yılında sabah vaktinde dahi, Ecevit durumun vehametinden haberdar bile değildi.

Gelelim günümüze, en az 15 milyon olmuş Bizansa kanal saçmalığı yapıp, 20 milyon ve daha fazlasını 1 ada ve 2 kıyıya dolduran zihniyetin, olası bir felakette hiç mi sorumluluğu olmayacak?
    Kesinlikle sorumluluğu olmalıdır.
    Benim yaklaşımım;

Bağlamında.Unuttukmu? O pankatı açan hiç utanmışmıdır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,784
    ALINTI
    Demokrasi ve deprem bilinci
    Bu ülkenin siyasi kutuplaşmalarının üzerini kolayına örtmek ve onarmak evet mümkün değil. Ama bu zorluk, temel bir “empati” kültürü geliştirmeye de mani değil. Bunun için çaba sarf etmemiz şart. Hangi görüşten olursa olsun, hangi etnik kökenden gelirse gelsin, karşımızdakinin her şeyden önce bir “insan” olduğu ve insan yaşamının “kutsal olduğu” bilincinin bu topluma “işlenmesi” ve “öğretilmesi” gerekiyor…
    Parklarda çimenler üzerine konan “çiçekleri kopartmayın!” ilanları var ya… Onlar gibi… çok basit bir hassasiyetin geliştirilmesinden bahsediyorum: Kim olursa olsun “insan yaşamı en büyük kutsaldır” öğretisinin… küçük yaştan itibaren bu ülkede insanlara aşılanması gerekiyor. Bu bilinç ve duyarlılığa sahip olmayan çok insanımızın olduğu yazık ki ayan beyan ortada artık.
    Yazının tamamını;
    http://yeniyaklasimlar.org/?d=1559
    Buradan okuyabilirsiniz.

Hazine ve Maliye Bakanlığı :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Saat 19:30’da Elazığ Sivrice merkezli 5.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi

Sayfa 780/1001 İlkİlk ... 280680730770778779780781782790830880 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •