Sayfa 79/1001 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 625 - 632 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

*çin ticaret bakanlığı: Abd ile sorunu sakin bir şekilde çözmek istiyoruz

*çin ticaret bakanlığı: Iki ülkenin ticaret ekipleri temas halindeler

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Günaydın TÜRK MİLLETİ
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

KYK yurt başvuruları açıklandı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

KP’nin İBB eliyle TÜRGEV’e tahsis edilmek üzere beş yurt inşaatı için ihale yaptığı ortaya çıktı.

Toplam bedeli 171 milyon TL olan yurtların, yerel seçimler öncesi tamamlanma aşamasına geldiği öğrenildi.Vakıf ve cemaatlere aktardığı kaynaklar nedeniyle tartışılan AKP’li eski İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) yönetiminin; 2016, 2017 yıllarında Bilal Erdoğan’ın yöneticisi olduğu TÜRGEV’e verilmek üzere beş yurt inşaatı için ihale yaptığı ortaya çıktı.

BirGün'den İsmail Arı'nın haberine göre İhalelerin ardından inşaat çalışmalarının başladığı yurt binaları için İBB kasasından toplam 171 milyon 767 bin TL harcandı.Yurtların listesi;

Küçükçekmece Atakent Mahallesi Gençlik Merkezi ve Yurt İnşaatı adı altında 2017 yılında ihalesi yapılan yaklaşık bin 800 kişilik yurt için AKP’li eski İBB yönetimi 90 milyon 473 bin TL ödedi.

Bağcılar Yenimahalle Gençlik Merkezi ve Zeminaltı Otopark İnşaatı adı altında 2016 yılında yapılan ihale bedelinin ise 32 milyon 280 bin TL olduğu öğrenildi.

Üsküdar Çengelköy Mahallesi Yurt ve Zeminaltı Otopark İnşaatı başlığıyla 2017 yılında yapılan bir başka ihale için de 20 milyon 830 bin TL ödendi.

Beyoğlu Örnektepe Gençlik Merkezi ve Zeminaltı Katlı Otopark İnşaatı başlığıyla 2016 yılında yapımına başlanan 201 kişilik yurt inşaatın ise tamamlanma oranın yüzde 95 olduğu öğrenildi.

Yurt inşaatı için belediye kasasından harcanan rakamın ise 17 milyon 200 bin TL olduğu öğrenildi.Beşiktaş, Dikilitaş Mahallesi Gençlik Merkezi Ve Zeminaltı Otopark İnşaatı adıyla 2016 yılında ihalesi yapılan projenin toplam maliyeti ise 10 milyon 230 bin TL olduğu bildirildi.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/i...ti-247027h.htm

Talan ve yağma düzeni.

YOK ARTIK diyemiyorum.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Mardin’de kayyum harcamaları konuşulurken, görevden alınan eski belediye başkanı Ahmet Türk'ün de 4 ayda 300 bin liralık yemek, çay-kahve faturasını belediyeye ödettiği ortaya çıktı.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/a...di-247032h.htm

aynı boklar fetö da dahil bop ortakları.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

fetö ya ne kadar verdiler acaba tahmini olan varmı?
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Veryansintv.com'da yayınlanan habere göre ABD'nin, muhataplarını ahmak yerine koyan uygulamalarını, ABD Özel Kuvvetler Komutanı Orgeneral Raymond Thomas, geçen yıl ABD'nin önemli düşünce kuruluşlarından Aspen Enstitüsünün Colorado eyaletinde gerçekleştirilen yıllık güvenlik toplantısında itiraf etmişti.

PKK/PYD ile yakın çalıştığını anlatan Thomas, şunları söylemişti:"Bir keresinde onlarla (YPG) doğrudan muhatap olmuştum.

Bu adamlarla ilişkilerin oluşum safhasında yer aldım.

Kendilerine önceden YPG diyorlardı. Türkler onların PKK ile bir olduklarını söyleyecekti ve diyeceklerdi ki 'Benim terörist bir düşmanımla muhatap oluyorsun.

Bunu nasıl yapabilirsin, müttefikim?' Bu nedenle, onlara tam anlamıyla cevap verdik, 'Markanızı değiştirmeniz lazım. Kendinizi YPG haricinde nasıl adlandırmak istersiniz' dedik ve neredeyse bir günlük bir bildirimle, kendilerinin Suriye Demokratik Güçleri olduğunu ilan ettiler. 'Demokrasi'yi (demokrasi kelimesini) oralara bir yere koymanın dâhice bir fikir olduğunu düşünmüştüm."

Kaynak Yeniçağ: Putin de Türkiye'yi "ahmak" yerine koydu! - Arslan BULUT

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/p...du-53060yy.htm

Bencede TÜRKİYE de tüm aktörlerin ipi bop bağlamında abd israil'in elinde

ATATÜRKÇÜ görüşür gereğini yapar.Onun için şu anki aktörler figüran.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

İstanbul Esenler'deki 720 hektar büyüklüğündeki askeri alan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından imara açıldı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, İstanbul, Esenler’de 720 hektar büyüklüğündeki askeri alanı imara açtı. Topkule ve Baştabya Kışlaları’nın da bulunduğu yaklaşık bin futbol sahası büyüklüğündeki alana konut, turizm, ticaret yapıları, park, millet bahçesi ve külliyeler inşa edilecek.

Metris, Topkule ve Baştabya Kışlaları’nın bulunduğu askeri alanlar 2012 yılında “Rezerv Yapı Alanı” yani yeni konut alanı ilan edildi.

Bu kapsamda Milli Savunma Bakanlığı ile Esenler Belediyesi arasında 2015’te protokol imzalandı. Protokollere göre Milli Savunma Bakanlığı’na ait askeri kışlalar taşınacak, Esenler genelinde bulunan imar sorunlu, yenilenemeyen, riskli ve taşınması gereken yapılarda ikamet eden hak sahiplerinin rezerv alanına transferi sağlanacaktı.

KÜLLİYELER DE YAPILACAK

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/e...ak-247018h.htm

Kafa bu diyeceğim amma kasıtlı yapıyorlar bence.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Sayfa 79/1001 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •