Sayfa 803/1001 İlkİlk ... 303703753793801802803804805813853903 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,417 - 6,424 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Sıradan bir maç olsa neyse ama bu tüm dünyanın beklediği bir maç , vardır mutlaka forumda da meraklısı
    Ayrıca Jennifer Lopez ve Shakira’da sahne alacakmış en azından bu yönden izlemek isteyen olabilir
    Üstad onlar yaşlandı ya...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Forumun yarısı Amerikan futbolu hastasıdır zaten, iyi oldu haber verdiğiniz.
    Trump konuşacakmış maçta.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Günaydın kafe , iyi haftalar

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Milli Savunma Bakanlığı : İdlip’te çatışmaların önlenmesi maksadıyla bölgeye takviye olarak gönderilen unsurlarımıza, bulunacakları yerler önceden koordine edilmesine rağmen Rejim unsurları tarafından 03 Şubat 2020 tarihinde yapılan yoğun topçu atışı neticesinde, 4 kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, 1’i ağır 9 silah arkadaşımız yaralanmıştır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Çin’de yeni tip koronavirüs salgınında ölenlerin sayısı 361’e yükseldi

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Milli Savunma Bakanlığı : İdlip’te çatışmaların önlenmesi maksadıyla bölgeye takviye olarak gönderilen unsurlarımıza, bulunacakları yerler önceden koordine edilmesine rağmen Rejim unsurları tarafından 03 Şubat 2020 tarihinde yapılan yoğun topçu atışı neticesinde, 4 kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, 1’i ağır 9 silah arkadaşımız yaralanmıştır.
    TANRI TÜRKÜ KORUSUN

Sebeb olanların belasını versin.

Ailelerine sabırlar.

Mekanları cennet olsun.Yaralılarımıza acil şifalar dilerim.

Bataklıktayız ve bunu diyorlardı muhalif denen kişiler ve hamasetle bir yere varılmaz.

Tekrar Osmanlı zamanına dönüyoruz.

Sıfır sorun,tüm komşularımızla barışıklıktan tüm dünyayla çatışık duruma geldik.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Günaydın TÜRK MİLLETİ
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

8. Sayın moderatör,

forum kurallarını herkese eşit uygulayın,

dün burada bel altı ve çirkin yazılar yazan ve benimde bildirdiğim kişi halen aktif ve yazı yazıyor..

it is the average of five people in the human environment..

Sayfa 803/1001 İlkİlk ... 303703753793801802803804805813853903 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •