Sayfa 804/1001 İlkİlk ... 304704754794802803804805806814854904 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,425 - 6,432 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Çin Shanghai borsası -8.01%

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Cafe Trend&amp;Trade - II

Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    Sayın moderatör,

forum kurallarını herkese eşit uygulayın,

dün burada bel altı ve çirkin yazılar yazan ve benimde bildirdiğim kişi halen aktif ve yazı yazıyor..

it is the average of five people in the human environment..
    Buraya yazmanızın bir anlamı yok , Forum kurallarına uygun olmayan mesajları yönetime bildir ile bize bildirin. Bildirilen Mesajlar incelenir ve gereken varsa yapılır .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

*erdoğan: Türkiye bu saldırının cevabını da misliyle vermiş durumda, vermeye de devam ediyor

*erdoğan: şu anda oradaki belirlenen noktalara vuruşlar devam ediyor

*erdoğan: Bu tarz alçak saldırılarla türkiye'nin kararlılığını sınayanlar büyük bir hata yaptıklarını anlayacaklardır

4. Icim ferahladi...misliyle cevap vermisiz...

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

*tüik: Tüketici fiyat endeksi (tüfe) yıllık %12,15, aylık %1,35 arttı

*tüik: Yurt içi üretici fiyat endeksi (yi-üfe) yıllık %8,84, aylık %1,84 arttı

*albayrak: 2019’u tüm göstergelerde sağladığımız beklentilerin üstünde iyileşmelerle kapatmıştık, 2020‘ye, özellikle üretime dayalı büyüme hedefimiz kapsamında güçlü başlangıç yapmış olduk

7. Ocak enflasyon %1,35

8. Günaydın iyi haftalar

Sayfa 804/1001 İlkİlk ... 304704754794802803804805806814854904 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •