Sayfa 805/1001 İlkİlk ... 305705755795803804805806807815855905 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,433 - 6,440 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Hükümetimiz saolsun Osmanlı olmak istiyor.Ancak çöküş dönemindeki Abdülhamit, Vahdettin dönemini örnek almasalardı iyiydi.
    Gerek ekonomik gerekse askeri birçok uygulama Osmanlının son dönemine çok benziyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Rusya : Türk birlikleri 2 Şubat’ı 3 Şubat’a bağlandığı akşam saatlerinde Rusya tarafına bilgi vermeden İdlib’deki gerilimi azaltma bölgesinde hareket ettiler ve Suriye hükümet güçlerinin Serakib yerleşim biriminin batısındaki teröristlere yönelik saldırısının hedefi oldu”

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Milli Savunma Bakanlığı : İdlip’te çatışmaların önlenmesi maksadıyla bölgeye takviye olarak gönderilen unsurlarımıza, bulunacakları yerler önceden koordine edilmesine rağmen Rejim unsurları tarafından 03 Şubat 2020 tarihinde yapılan yoğun topçu atışı neticesinde, 4 kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, 1’i ağır 9 silah arkadaşımız yaralanmıştır.
    İDLİB'DE 6 ŞEHİT // REJİMİN SALDIRISINDA 5 ASKER VE 1 SİVİL PERSONEL ŞEHİT OLDU / HaberTürk

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Bakan Koca açıklamasında “ Çarşamba gününden itibaren ay sonuna kadar Çin’den gelen bütün uçuşların durdurulması kararını aldık. Ay sonu itibariyle devam edip etmeyeceği konusu tekrar değerlendirilerek aldığımız kararı kamuoyuyla da paylaşmış oluruz” dedi.

6.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Hükümetimiz saolsun Osmanlı olmak istiyor.Ancak çöküş dönemindeki Abdülhamit, Vahdettin dönemini örnek almasalardı iyiydi.
    Gerek ekonomik gerekse askeri birçok uygulama Osmanlının son dönemine çok benziyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ekonomik ve askeri olarak degil ama, icerideki hain odaklar birebir aynen Abdulhamid donemindeki gibi alenen ortak hareket ediyor. Ancak millet bu sefer neler oldugunun farkinda.
    Balkanlardan capulcu ordusu da gelemeyecek. İcerideki capulculari halk bu defa affetmeyecek.

Batinin taseronlari bu defa basaramayacak

ASUS_Z012D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Himmete muhtaç bir dede, gayrıya nasıl himmet ede.
    Yazdıklarımız hiç bir şekilde YTD.

Bakana koca: Uçuş yasağı sadece yolcular icin geçerli , kargo ile ilgili bir sorun yok

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Forumun yarısı Amerikan futbolu hastasıdır zaten, iyi oldu haber verdiğiniz.
    Hic sasirmadim

Amerikalilari taklit etmeye bayiliyoruz. Adamlar kendilerini pencereden asagi atsa turkiyenin yarisi aynisini yapar. O derece

Sayfa 805/1001 İlkİlk ... 305705755795803804805806807815855905 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •