Sayfa 810/1001 İlkİlk ... 310710760800808809810811812820860910 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,473 - 6,480 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Kandilli Rasathanesi : Saat 19:47’de Manisa Akhisar merkezli 4.4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Van Bahçesaray’da minibüs ve iş makinesinin üzerine çığ düştü .

Van valisi : Minübüs’de 10-15 kişinin olduğuna dair Bilgi var
    NTV : Araca henüz ulaşılamadı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Erdoğan’dan korona tavsiyeleri : Üşütmeyin , aman ateşe falan dikkat edin , hepsinden öte kendinize güvenin . Gıdalarınıza dikkat edin , bizim özel bazı tedbirimiz var ki derseniz , öyle bir tedbir inanın yok . Vücudu güçlü tutacağız . Bazı arkadaşlar ara sıra dur pekmezi gönderirler . Ben her sabah bir kasıt dut pekmezi alırım çünkü kan yapar . / HaberTürk

AKP'den Avrasya Tüneli zammına güncelleme ifadesi
    Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Avrasya Tüneli'ne yapılan yüzde 56'lık zam için güncelleme ifadesini kullandı.

https://www.habererk.com/ekonomi/akp...i-h124418.html
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

63 bin kişilik Çamlıca Camii akşam namazında bomboş kaldı
    63 bin kişinin rahatlıkla ibadet edebileceği Çamlıca Camii'nin akşam namazında bomboş kalması sosyal medyada tartışmaları da beraberinde getirdi.

https://www.habererk.com/gundem/63-b...i-h124420.html
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

6. Ulusal Sağlık Enstitüleri'nden (Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü müdürü) Dr. Anthony Fauci CNBC'ye Pazartesi günü yaptığı açıklamada, Çin'in koronavirüs vakalarının dörtte birinin yoğun tedavi gerektirdiğini söyledi...., Bunların yaklaşık% 25'inin gerçekten yoğun bakım gerektiren çok ciddi bir hastalığı var.
    https://www.cnbc.com/2020/02/03/nih-...y-serious.html

İzmir ve çevresinde hissedilen bir deprem daha meydana geldi

Kandilli Rasathanesi : Saat 20:55’de Manisa Akhisar merkezli 5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi

Sayfa 810/1001 İlkİlk ... 310710760800808809810811812820860910 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •