Sayfa 812/1001 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822862912 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,489 - 6,496 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1.  Alıntı Originally Posted by acm Yazıyı Oku
    Bu testereye dayanan parsayi toplayacak.

Sonu belli...hem de çok fazla para var finişi gorebilene
    Akdenizde gaz bulunursa viopta malı olan beşe katlar kağıtlar beş gün tavan gider
    CİDDİYİM
    gayrısafi milli hasıla artar

başkada ralli işi piyasa yapıcıya bağlı

bilanço hareketi

özellikle thyao hızlı kopabilir
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

ÖSYM , YKS 2020 kılavuzunu yayınladı . Başvurular 6 Şubat’da başlıyor .

https://www.osym.gov.tr/TR,19224/202...-05022020.html

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan: (İlker Başbuğ'un FETÖ açıklaması) Parlamenter olarak hepiniz dava açmalısınız.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

*erdoğan: Madem terör örgütünün saldırıları garantör ülkeler tarafından durdurulamıyor, öyleyse bizim bu işi bizzat yapmamız kaçınılmaz hale gelecektir

Van'ın Bahçesaray ilçesinde çığ altındakileri arayan ekiplerin üzerine çığ düştü. / NTV

Yargıtay 9. Ceza Dairesi, eski HSYK üyesi Ahmet Kaya'ya FETÖ üyeliğinden 12 yıl hapis cezası verdi.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 812/1001 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822862912 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •