Sayfa 814/1001 İlkİlk ... 314714764804812813814815816824864914 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,505 - 6,512 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Van Valisi Bilmez, Bahçesaray'daki ikinci çığda 23 kişinin hayatını kaybettiğini açıkladı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

İçişleri bakanı bölgeye gidiyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Van valisi : Hala çığın altında kalanlar var / TrtHaber

Afad açıklaması : Van’ın Bahçesaray ve Çatak ilçeleri arasında, 24 saat içinde ikinci kez çığ düştü. Dün çığ altında kalan vatandaşlarımızı kurtarmak için çalışan ekiplerin üzerine, bugün saat 12.02’de ikinci bir çığ düştüğü bilgisi alındı. Bölgeden alınan ilk bilgilere göre olayda, aralarında şehit olan güvenlik görevlilerimizin de bulunduğu, toplam 18 kişi hayatını kaybetti; 29 kişi ise yaralandı. Olaya müdahale için bölgedeki AFAD il müdürlüklerinden 59 arama kurtarma uzmanı 11 araçla alana sevk edildi. Ayrıca 75 kişilik Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ve 10 kişilik AFAD arama kurtarma ekibi ile 2 araç, Ankara’dan askeri uçakla bölgeye gönderiliyor.

Olaya müdahale edilmesi için bölgeye, aralarında Şırnak İtfaiyesi’nden 4 kişinin de bulunduğu toplam 153 arama kurtarma personeli ve 17 araç sevk edildi. Bölgeye ayrıca 28 ambulans ve 10 Sağlık Bakanlığı UMKE ekibi gönderildi. Haberleşmenin aksamaması için alanda bir mobil baz istasyonu kurulmaya başlanırken 3 mobil baz istasyonu daha yola çıkarıldı.

Bu kadar fedakârca vefat eden varken, eleştiri yapmak doğru değil, sadece yazıklar olsun diyeceğim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Cumhurbaşkanı Erdoğan : Kırıkkale Delice mahalli idareler seçiminde %85 ile AkParti dedi , Akparti’nin gönül belediyeciliğine destek verdi , Delice bu tercihiyle 83 milyonun tamamına örnek oldu , bu tabloda emegi olan tüm ol ve ilçe teşkilatıma teşekkür ediyorum . Ayrıca desteklerinden dolayı MHP il ve ilçe teşkilatına da teşekkür ediyorum . Delice’de yollarımız kötüydü ama bakıyorum belediye başkanımız kısa sürede yolları halletmiş ama daha çok yapılacak işimiz var . Siz bize itaat ettiniz itimat ettiniz bizde bu güveninize layık olmaya çalışıyoruz . Bakın bugun Van’dan bir haber aldık 23 kardeşimiz hayatını kaybetti , Allah’dan rahmet diliyorum . Ölümlü bir dünyanin içinde kimsenin kimseye efendilik yapmaya hakkı yok , geldik gidiyoruz , dünya iki kapılı bir han degil mi bir kapıdan giriyoruz öbür kapıdan çıkıyoruz .

Van Bahçesaray'da meydana gelen Çığ faciasında hayatını kaybedenlerin sayısı 33'e yükseldi.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı Erdoğan : Kırıkkale Delice mahalli idareler seçiminde %85 ile AkParti dedi , Akparti’nin gönül belediyeciliğine destek verdi , Delice bu tercihiyle 83 milyonun tamamına örnek oldu , bu tabloda emegi olan tüm ol ve ilçe teşkilatıma teşekkür ediyorum . Ayrıca desteklerinden dolayı MHP il ve ilçe teşkilatına da teşekkür ediyorum . Delice’de yollarımız kötüydü ama bakıyorum belediye başkanımız kısa sürede yolları halletmiş ama daha çok yapılacak işimiz var . Siz bize itaat ettiniz itimat ettiniz bizde bu güveninize layık olmaya çalışıyoruz . Bakın bugun Van’dan bir haber aldık 23 kardeşimiz hayatını kaybetti , Allah’dan rahmet diliyorum . Ölümlü bir dünyanin içinde kimsenin kimseye efendilik yapmaya hakkı yok , geldik gidiyoruz , dünya iki kapılı bir han degil mi bir kapıdan giriyoruz öbür kapıdan çıkıyoruz .
    33 Kişi olmuş vefat eden, bari siyasi demecini yarina sakla. Delice gibi, ismini ilk defa duyduğum yer için, bu acele neden?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 814/1001 İlkİlk ... 314714764804812813814815816824864914 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •