Sayfa 829/1001 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879929 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,625 - 6,632 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    özel sektörr kkelekte olduğu için istihdam yaratamıyor iş devlete kalıyor..bu da dertlere çare olmuyor
    Beleşçi işbilmez liyakatsızlar doldu.

Benim dayım daha kuvetli diye iş yapmayanların olduğu bir durumda var tahminim.

Buralar arpalık oldu.

2,5 milyonu işten atacan e devlet yeni kağıt fabrikaları diğer fabrikaları yapacan burada çalıştıracan .

Nerede böyle bir iktidar.

Gelecek diğer iktidar yapabilirmi.

ATATÜRK'çü bir iktidar yapmalı bunu.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Allah rahmet eylesin, demekten başka yapacağımız bir sey yok.

Bu ahali koyun oldukça, vefat edenler sadece rakamlarıyla kalacak.

Devamlı ağlıyoruz.

Ne işimiz ar orada.

Zamanında süleyman şah zamanında dalıp.Bekleyeceltik.

Şimdi sarmaldayız.

Şehitlerimizin ruhu şad olsun.yakınlarına sabırlar.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    harun kahramanda 1 milyon zarar varmış sabah havalardaydı
    Genede resine laf ettirmez ellem.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

MSB : İdlib bölgesine takviye olarak gönderilen unsurlarımıza, Rejim tarafından yapılan son saldırılar sonrası angajman kuralları ve meşru müdafaa çerçevesinde anında misliyle mukabele edilmiştir. Şu ana kadar bölgede tespit edilen 115 rejim hedefi derhal ateş altına alınmıştır. Çeşitli kaynaklardan edinilen ilk bilgilere göre 101 Rejim unsurunun etkisiz hale getirildiği, 3 tank ve 2 top/havan mevziinin tahrip edildiği, ayrıca 1 helikopterin isabet aldığı öğrenilmiştir. Belirlenen hedeflere meşru müdafaa kapsamında atışlar devam etmektedir.
    Şehit ve yaralı silah arkadaşlarımızın kanı yerde bırakılmamış, bırakılmayacaktır. Bu menfur saldırıyı yapanlardan hesap sorulacak ve benzeri saldırılara karşı şimdiye kadar olduğu gibi meşru müdafaa hakkımız en sert şekilde kullanılacaktır. Gelişmeler yakından takip edilmekte ve gerekli tedbirler alınmaktadır. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabırlar, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    MSB : İdlib bölgesine takviye olarak gönderilen unsurlarımıza, Rejim tarafından yapılan son saldırılar sonrası angajman kuralları ve meşru müdafaa çerçevesinde anında misliyle mukabele edilmiştir. Şu ana kadar bölgede tespit edilen 115 rejim hedefi derhal ateş altına alınmıştır. Çeşitli kaynaklardan edinilen ilk bilgilere göre 101 Rejim unsurunun etkisiz hale getirildiği, 3 tank ve 2 top/havan mevziinin tahrip edildiği, ayrıca 1 helikopterin isabet aldığı öğrenilmiştir. Belirlenen hedeflere meşru müdafaa kapsamında atışlar devam etmektedir.
    Şehit ve yaralı silah arkadaşlarımızın kanı yerde bırakılmamış, bırakılmayacaktır. Bu menfur saldırıyı yapanlardan hesap sorulacak ve benzeri saldırılara karşı şimdiye kadar olduğu gibi meşru müdafaa hakkımız en sert şekilde kullanılacaktır. Gelişmeler yakından takip edilmekte ve gerekli tedbirler alınmaktadır. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabırlar, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.
    Uçaklarla dalın Şamı bombalayın.

Görüntüler nerede.

İnanmıyorum laf laf icraat nerede.

Bari girdin git şamı bombala.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Beleşçi işbilmez liyakatsızlar doldu.

Benim dayım daha kuvetli diye iş yapmayanların olduğu bir durumda var tahminim.

Buralar arpalık oldu.

2,5 milyonu işten atacan e devlet yeni kağıt fabrikaları diğer fabrikaları yapacan burada çalıştıracan .

Nerede böyle bir iktidar.

Gelecek diğer iktidar yapabilirmi.

ATATÜRK'çü bir iktidar yapmalı bunu.
    ÇÜ aşamasını çoktan geçtik, Atatürk'ün kendisi ancak yola getirir bu koyunları!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

ABD Ankara Büyükelçiliği : Bugün gerçekleşen saldırıda hayatını kaybeden beş Türk askerinin yakınlarına & ailelerine başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz. NATO Müttefikimiz Türkiye'nin yanındayız & Esad rejiminin uluslararası toplum nezdinde normalleştirilmesine karşı çıkmayı sürdüreceğiz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Günaydın TÜRK MİLLETİ

TANRI TÜRK MİLLETİNİ KORUSUN.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Sayfa 829/1001 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879929 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz