Sayfa 85/1001 İlkİlk ... 3575838485868795135185585 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 673 - 680 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Erdoğan : Demokrasiye sahip çıkmak yerine darbeyi alkışlayan gazetecilere şahit olduk . Teror örgütlerine tetikçilik yapan , kalemini ve klavyesini şiddete övmek icin kullanan gazeteci kılıklı şahıslarda var . Ama ayni zamanda foto muhabiri Şehit Mustafa cambaz gibi gerektiğinde vatanın istikbali uğruna canini feda eden cesaret abidelerinide gördük .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Erdoğan : [30 Ağustos Mesajı ]Türkiye Cumhuriyeti’nin müjdecisidir müjdesi olan bu büyük zafer tarihten silinmek istenen Türk milletin’nin yeniden şahlanışının adıdır .

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı Medya Oscarları ödül töreninde konuşuyor .

Erdoğan : Sosyal Medyada yalan haberlerin hakimiydi doğrulara göre kat kat fazladır .

Erdoğan : Tarihinin en düşük faizine ulaşan , imf’e borcunu bitiren Türkiye’de önce ağaç bahanesiyle gezi olayları ateşlendi , kimi sözde sanatçıların merkezinde olduğu bu olaylarda ülkemizin sokakları karıştırıldı . Sosyal medya bu olayda adeta bir provakasyon üssü olarak kullanıldı .

Erdoğan : Gezi’den sonuç çıkmayınca 17-25 Aralık’ta Fetöcüler tarafından hükümet hedef alındı . Dönemin ana muhalefet partiside fetonun yalan furyasına arka çıktı . Biz tüm gücümüzde milli iradeye sahip çıkarken , muhalefet grup toplantılarını Fetonun propaganda kürsüsüne çevirdi . Ana muhalefet , muhalefet demokrasiyi korumak yerine fetonun siyasi uzantısı gibi davranmayı tercih etti .

Erdoğan : Filistin , Suriye , Mısır ‘daki ilkeli duruşumuz bazılarını rahatsız etmektedir

Erdoğan : Türkiye’nin başarıları uluslararası medyada hak ettiği yerini bulamıyor . Ülkemizdeki bazı medya kuruluşlarıda manşetleriyle bu değirmene su taşıyor .
    Fetocu generalleri CeHaPe atadi, Akın Ozturk'un görev süresini karargâh boş kalmasın diye Kilicdaroglu uzattı, oldu gözlerim doldu.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Biz Türkler, bütün tarihimiz boyunca hürriyet ve istiklale timsal olmuş bir milletiz.”
    Mustafa Kemal ATATÜRK

30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun ! Bu vesileyle Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, tüm Şehitlerimizi ve Gazilerimizi bir kez dağa minnet ve şükranla anıyoruz .

Ne mutlu Türküm diyene !

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Türk Milletinin zafer bayramı kutlu olsun..

Dünyada gelmiş geçmiş en büyük pinokyo iktidarı başımızda.

Kabataş,cami,gazzeye gidilecekti,nato ne işi var libyada,

bunlar gibi niceleri var.

Bunları geçin en vahimleri koca koca adamlar 4 g yi 4,5 g dediler.

Enflasyon %50 yukarda yinede sallıyorlar %15 diye

Büyüme atma

Milli gelir 12 bin dolar falanda hikaye 5 bin doları geçmez.

haraç vergileri yaratıldı,köprü,kayıp kaçak,okuma bedeli,hesap işletim,ilaç katkı,adet,muayane rapor alanada mangırlı beleş yok atandaşımız olmayanlara beleş.

Dünya sıfır faiz ve güçlü ekonomi için bol para yarattı bizimkiler betona,rüşvete ve lükse yani şatafata gömdü.

nokta
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

8. Nasıl oluyor da Türkiye tarihinde görülen en büyük terör örgütleri PKK/hdp ve FETÖ'nün koruyucusu ABD, "Aman ha, ilişkilerimiz bozulmasın" dediğimiz müttefikimiz oluyor!! Evrenin bu büyük sırrını açıklayabilene bin selam...
    ABD Savunma Bakanı Esper ile Genelkurmay Başkanı Dunford'ın açıklamalarının şifreleri
    -Suriye sınırımızdan çekilen ağır silahların "ABD'nin olduğunu" iki isim itiraf etti...
    -Türkiye'nin, Rusya'yla yakınlaşmasından rahatsız olduklarını açıkça söylediler....
    -YPG/PKK'yı masada devlet gibi gördüklerini ve vazgeçmeyeceklerini ilan ettiler.....
    https://www.sozcu.com.tr/2019/yazarl...cikti-5307204/

İlk kez Kara Harp Okulu’nda takım komutanlığı yapmış olan Ayhan Y. isimli sanık, FETÖ üyeliğinin yanı sıra “işkence yapmak” suçundan da yargılanıyor. Bu davanın genişlemesi, harp okullarında ve askeri liselerde işkence yapan ilgili dönemdeki bütün sorumluların bu kapsamda yargılanması bekleniyor.
    FETÖ’nün 2008-2014 yılları arasında bu yöntemle harp okullarından yaklaşık 4 bin askeri öğrenciyi tasfiye ettiği tahmin ediliyor.
    https://veryansintv.com/sok-mangalar...-yargilaniyor/

Sayfa 85/1001 İlkİlk ... 3575838485868795135185585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •