Sayfa 871/1001 İlkİlk ... 371771821861869870871872873881921971 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,961 - 6,968 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. İBB de Cenaze araçlarına taksimetre takılmış, bundan sonra cenazeler gideceği yere ücretli götürülecekmiş. Bedavaya alışmıştınız değil mi?

Herşey çok güzel oluyor..?????Sağlar kucakta zıplamaya başlayınca, Bu severde ölüleri kucaklamaya başladı

DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

3.  Alıntı Originally Posted by Mebati01 Yazıyı Oku
    İBB de Cenaze araçlarına taksimetre takılmış, bundan sonra cenazeler gideceği yere ücretli götürülecekmiş. Bedavaya alışmıştınız değil mi?

Herşey çok güzel oluyor..?????Sağlar kucakta zıplamaya başlayınca, Bu severde ölüleri kucaklamaya başladı

Her halta zam olunca ne yapsınlar? akp kendi belediyelerinin açıklarını kapatmak için elinden geleni yaptı. İstanbul da kendilerinde değil diye tüm kaynakları kısınca belediye ne yapsın? Ben imamoğlu iyidir hoştur en iyi odur demiyorum hiçbir siyasetçiye kul köle olamam başarısızsa indirirsin ordan. İktidardaki varlığını beka sayanlara önce bakın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by Mebati01 Yazıyı Oku
    İBB de Cenaze araçlarına taksimetre takılmış, bundan sonra cenazeler gideceği yere ücretli götürülecekmiş. Bedavaya alışmıştınız değil mi?

Çankaya belediyesi hala beleş,yalnız akp belediyeleride Ankara'da beleş.

Yeterki ölme bak istanbul'da cenazeden para alıyorlarsa korkma senin masraflar benden.

Birde ak partililer ne kadar deselerde onlara inanmayı bıraktım yancılarınada.

Tüm veriler ve haberler yalan bire bir belediye başkanından duymalıyım.

Tanrı tek demelerine bile inanmıyorum artık.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Çin'in Rusya Büyükelçisi: Koronavirüs için aşı bulundu, ancak piyasaya çıkması için son testlerinin yapılması bekleniyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Cafe Trend&amp;Trade - II

ABD dow -2.93%
    ABD Nasdaq -3.49%

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    ABD dow -2.93%
    ABD Nasdaq -3.49%
    Onlara gömmeleri normal.

7000 lerden buralara geldi.

Realizasyon gerekli.

Ya biz Çin den bu tarafa kayan üretim.

18 Yıllık istikrarlı bir iktidarımız var lakin 2 centi yıllardır geçemiyoruz.

Endek 124 binle çanağı tamamladı bu inşallah 110 binlerin altına gelmeden kulpu tamamlar yoksa nanay olacak endeks

113 bindeki boşlukta kapanmalı.YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Çin'in Rusya Büyükelçisi: Koronavirüs için aşı bulundu, ancak piyasaya çıkması için son testlerinin yapılması bekleniyor
    BİST 800 puanı geri aldı ..

Sayfa 871/1001 İlkİlk ... 371771821861869870871872873881921971 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •