Sayfa 902/1001 İlkİlk ... 402802852892900901902903904912952 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,209 - 7,216 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Sosyal medyaya erişimde sorunlar var

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg ile bir görüşme gerçekleştirdi. / Son dakika - Ntv

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Ahaber: Üst düzey yetkiliden gelen bilgiye göre, Türkiye, Suriyeli mültecilere Avrupa kapılarını açtı.

Hatay Valisi Doğan: Şehit sayısı 22'ye yükseldi / NTV Son dakika

5. Bu cozumu mu bulmuslar !!!
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Ahaber: Üst düzey yetkiliden gelen bilgiye göre, Türkiye, Suriyeli mültecilere Avrupa kapılarını açtı.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Dedikodulara kaldık başımızdakiler sayesinde, yardıma gidenleride vurmuslar, dedikodu olarak okudum belirteyim.

Ne günlere kaldık yahu!
    Totaliter rejimlerde başka bir şey beklenebilir mi?.

7.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Nerden açtılar? Yunanistan üzerinden mi? Bulgaristan üzerinden mi?... Ege denizinden römorklarla mı?...

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Kahraman askerlerimizin kanı yerde bırakılmayacak, Suriye sahasında devam eden faaliyetlerimiz, bayrağımıza uzatılan eller kırılana dek sürecek

Sayfa 902/1001 İlkİlk ... 402802852892900901902903904912952 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •