Sayfa 909/1001 İlkİlk ... 409809859899907908909910911919959 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,265 - 7,272 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Akar: "Atışlar sonucu 5 helikopter, 23 tank, 23 top ve obüs, bir SA-17, bir SA-22 hava savunma sistemi, 309 rejim askeri etkisiz hale getirildi."
    yav hehe biraz daha biriktirin şöyle bir kaç yüz bin olsun sonrada dersiniz ki onlardan 10 kat daha fazla öldürdük.

sonra da bununla gururlanın ölen askerleri örtbas edin.

Allah topunuzun ... töbee

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    *albayrak: Böyle bir günde ekonomideki rakamları konuşmak, açıklanan verileri değerlendirmek çok zor geliyor

albayrak: 2019 yılı politikalarımızın en önemli gösterge verisi olan büyüme açıklandı, %6’lık 4. çeyrek ve %0,9’luk yıl sonu büyüme rakamları beklentileri aşan performansımızı teyit etti

albayrak: Son olarak, 2019 yılı bütçe açığının milli gelire oranı da %2,89 olarak gerçekleşirken, bu alandaki hedefimizi (%2,9) de yakalamış olduk

albayrak: 4. çeyrekle başlayan yıllık bazda büyüme ivmemizi koruyacak ve arzu ettiğimiz model çerçevesinde 2020'de %5'lik büyüme hedefimize ulaşacağız

tabi canım borsa %10 düşmüş dolar patlamış sosyal medya kitlenmiş o kadar asker ölmüş biz bunları değil bu kadar büyüdük ( yalan ) bunları konuşalım.

haa tek büyüyen şey senin mal varlığın başka bir şey değil.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    Antep te okuyan bir arkadas 150 civarı şehit oldugunu iletti, suriyeden gelen bilgiler bu yöndeymiş.. inşallah yalandır..
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

*akar: Saldırı anında birliklerimiz etrafında silahlı gruplar yoktu-ntv

akar : Ilk aris sonrası uyarinyapilmasina rağmen saldırı sürdü

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Bakan Akar : “Birliklerimizin bulunduğu yerler önceden Rusya'nın sahadaki yetkilileri ile koordine edilmesine rağmen bu saldırı gerçekleştirilmiştir. İlk atışa müteakip bir kez daha uyarı yapılmasına rağmen saldırı devam etmiş, bu hava saldırıları sırasında ambulanslar dahi vurulmuştur"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Bakan Akar : Bugüne kadar şehitlerimizin kanını yerde bırakmadık bundan sonrada bırakmayacağız

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    Hani çocuk düşünce baba kapıya vurur yere vurur çocuk sussun ağlamasın diye bizimkiler o hesap bizde onu vurduk gördün mü akillim...kafasındalar...m
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

Dax -5.01%

Sayfa 909/1001 İlkİlk ... 409809859899907908909910911919959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •