Sayfa 925/1001 İlkİlk ... 425825875915923924925926927935975 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,393 - 7,400 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Saat 09.55 itibarıyla Edirne üzerinden ülkemizden ayrılan göçmen sayısı; 76.358

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Güneydoğu da hendekler kazılırken İran, Irak ve Suriye'den tanklar mı geldi de biz gidiyoruz, yazık günah askerimize. Hadi yaptın bunu da ben bile yedek subaylık zamanında bir adestim olaraktan doktrini öğrettiler, önden gidip yol açmak için koordinat ver ama oraya gidecek askerinin de önlemini al, sonuçta 30km önde olman gerekiyor ve hava savunması şart!
    Suriye'ye giderken Esad ile birlikte YPG'yi def etmek için gidilmedi mi, Fırat'ın doğusu şart değil miydi! ABD YPG'yi destekleyerek kenara çekildi ve güvenli bölgenin oluşturma amacının tam tersi oldu.
    Ecevit zor şartlar altında bütün dünyaya karşın 28 günde Kıbrıs'ın yarısını kurtaramadı mı? Doktrin, gizlilik nedir bilmeyen mi var, atıp tutun.
    Mülteci; kendi can güvenliği olmayanlar için kullanılıyor ve gittikleri yerde bu destek sağlanıyor, sen ne yapıyorsun sınırı açarak "ben bunların can güvenliğini sağlamak da zorluk çekiyorum", neden aldın?
    Sınırlar kapalı bu durumda olunca ihracat ne şekilde işleyecek, bu kadar hata sonrası bunu düşünme şansları sıfır!
    Geçen seçim zamanında mültecileri geriye göndereceğiz diye politika yapanlar nerede?
    Afganistan'a gitmek için Türkiye vatandaşı vize alması gerekirken yüz binlerce Afganlı'nın Türkiye'de ne arıyor, nasıl bir siyaset.

Üzgünüm, yazık günah askerimize ve milletimize.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Günaydın iyi pazarlar
    Sabah-ı şerifleriniz hayrolsun.
    Mübarek pazar gününüzü kutlarım.
    İyi tatiller üstadım.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Rusya merkezli yayın yapan Sputnik isimli haber ajansının Ankara servisinde çalışan 3 kişi, "Çalıntı eyalet: Hatay 80 yıl önce neden Fransa tarafından Türkiye'ye verildi" başlıklı haber nedeniyle gözaltına alındı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Erdoğan ile Putin'in görüşmesi, 5 Mart Perşembe günü Rusya'nın başkenti Moskova'da gerçekleşecek

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Anadolu Ajansı : İdlib'de Beşşar Esed rejimine ait bir uçak düşürüldü

Sayfa 925/1001 İlkİlk ... 425825875915923924925926927935975 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •